More

AFrancuskie samochody kompaktowe.

Samochody świata Francuskie samochody kompaktowe od dawna uznawane są za jedne z najlepszych w swojej kategorii. Trzeba uznać to za spory sukces, ponieważ konkurencja na rynku jest spora. Koncerny samochodowe zaczęły dostrzega, że w dobie kryzysu większe zapotrzebowanie jest na samochody, które potrafią być ekonomiczne oraz praktyczne w największych metropoliach, gdzie korki są na porządku dziennym. Jedną z marek, która jest ceniona przez europejskiej kierowców jest Renault. W branży samochodów kompaktowych ma ono do zaproponowania model Fluence. Model ten uznawany jest za największego konkurenta Skody Rapid. Francuski model występuje niestety jedynie w wersji sedan, przez co jest niedoceniany przez wielu kierowców. Dla wielu Fluence jest modelem, które może prowadzić kierowca, który posiada wysokie wysokie umiejętności. Normalny kierowca może mieć problemy z odczytaniem zachowania się kierownicy, która potrafi działać z opóźnieniem. Wadą jest także układ zawierzenia, który jest zbyt miękki co nie daje stabilizacji nawet po upływie kilkudziesięciu minut od zakończenia jazdy.
Zaletami tego samochodu jest to, że jest on bardzo wygodny oraz pojemy. Ilość miejsca wewnątrz bagażnika może robić wrażenie. Mało jest aut z tego segmentu, do których można załadować więcej. Do tego dochodzi największy rozstaw osi o długości ponad dwóch i pół metra. Fluence może przekonywać do siebie także ceną. Pięćdziesiąt tysięcy złotych to jak na ceny konkurencji wydatek, który jest jak najbardziej do zaakceptowania.
giler dna 50 forum opel fowizm tauriworld pikolo transport wawa nieruchomosci czym zajmuje się ekonomista dobry dietetyk koszalin

Najnowsze