More

Samochodowe marki

Jakie marki samochodów są w Polsce niepopularne.
Klienci na polskim rynku motoryzacyjnym nie należą do najłatwiejszych. Trzeba dla nich przygotować taką ofertę, która w stu procentach spełni ich wymagania, które nie są najmniejsze. Polscy kierowcy z reguły mają spore zastrzeżenia jeśli chodzi o cenę, stylistykę oraz właściwości jezdne. Te właśnie czynniki są przez nich najczęściej brane pod uwagę. Jeśli samochód ich nie posiada można być pewnym, że nie przyjmie się na polskim rynku motoryzacyjnym. Niestety jeszcze przez długie lata w Polsce nie będą się sprzedawały samochodu zasilane przez energię elektryczną. Niestety są one niepraktycznym rozwiązaniem na polskich drogach. Krajowa infrastruktura jest całkowicie nieprzygotowana do ich zasilania. Klient nie będzie siłą rzeczy gotów na wyrzeczenia dla dobra ochrony środowiska naturalnego. Dodatkowo tego rodzaju samochodu z racji zastosowania innych rozwiązań technologicznych są znacznie droższe i nic nie zapowiada by zmieniło się to przez najbliższe lata. O tym, że samochody napędzane energią elektryczną są niepraktyczne i niepopularne świadczą dane dotyczące sprzedaży tego rodzaju modeli.

Samochodów tego rodzaju w Polsce w tym roku sprzedano zaledwie szesnaście. Najwięcej sprzedano Peugeotów iOn. Być z czasem będzie ich przybywać, ale na pewno ich zalew nie grozi polskim ulicom w najbliższym dziesięcioleciu. Sytuacja może się zmienić jedynie w momencie, gdy zostanie zmieniona polityka polskiego rządu, który będzie promować samochody tego rodzaju na przykład za pomocą dopłat.
giler dna 50 forum opel fowizm tauriworld pikolo transport wawa nieruchomosci czym zajmuje się ekonomista dobry dietetyk koszalin

Najnowsze