More

Co Honda ma do zaproponowania na nachodzący rok.

Samochody świata Rok 2013 będzie czasem, w którym to wiele do zaoferowania motocyklistom będzie miała Honda. Japoński koncern przedsmak swoich planów zaprezentował już podczas targów EICMA. Nowościami mogą się okazać na przykład odmieniona wersja Złotego Skrzydła oraz sportowy CBR600RR. Model Gold Wing powstał w oparciu o badanie rynku amerykańskiego. Tam w ostatnim czasie bardzo popularnym zjawiskiem jest trend, który polega na rozbieraniu mocno obudowanych motocykli klasy turystycznej. Taki proces doczekał się nawet swojej charakterystycznej nazwy- bagger. Jest to nic innego jak miks praktycznej i żywiołowej stylistyki oraz wyrafinowanym stylem. Model Gold Wing napędzany jest przez silnik, którego moc wynosi tysiąc osiemset trzydzieści dwa centymetry sześcienne. Motocykl nie posiada górnego kufra. Dzięki zamontowaniu krótkiej szyby Gold Wing wygląda na pojazd charakteryzujący się płynnym kształtem. Niezwykle wygodne siedzenie ma za zadanie zapewnienie motocykliście najlepszych warunków do podróżowania. Na taki sam komfort może także liczyć jego pasażer o którym konstruktorzy nie zapomnieli.
Z kolei model CRF 450R został przystosowany tak, że zarówno zawodowiec jak i amator będą z niego mieli ogromną pociechę. Odpowiednie poprawki doprowadziły do tego , że motocyklista ma doskonałe wyczucie motocykla podczas wykonywania manewrów lądowania. Korzystnie na maszynie odbiło się także zmienienie parametrów geometrycznych, dzięki którym możliwe jest lepsze kontrolowanie motocykla. Znacznie polepsza to także jego zwrotność.
giler dna 50 forum opel fowizm tauriworld pikolo transport wawa nieruchomosci czym zajmuje się ekonomista dobry dietetyk koszalin

Najnowsze