MENU
Jesteś tutaj: GDZIE DZIAŁAMY Kasacja samochodów Kasacja samochodów Gliwice

Skup aut powypadkowych

Zadzwoń: 889 234 445

Kasacja samochodów Gliwice

Potrzebujesz firmy zajmującej się złomowaniem aut w Gliwicach? Dołożymy wszelkich starań aby Ci pomóc.

Zapoznaj się z naszą ofertą.

Poznaj naszą firmę

Historia naszej firmy sięga 2011 roku. Od początku naszej działalności wciąż rozwijamy się i podnosimy jakość obsługi klienta. Na co dzień zajmujemy się szybkim skupem aut i lubimy to co robimy. Z tego też powodu nawet nasza dobrze wykwalifikowana kadra stale podnosi poziom wykonywanych usług. Uważamy, że to ważne aby słuchać swoich klientów i chętnie podejmiemy z Tobą współpracę.

Jeśli tym czego szukasz jest złomowanie samochodu.
Czekamy na Twój kontakt: 889-234-445
Pracujemy od poniedziałku do piątku 9:00 - 16:00
Napisz: pawel@nmsilesia.pl

Poszukujesz firmy, która szybko zezłomuje Twój pojazd? Przydałoby się, aby również za niego przyzwoicie zapłaciła oraz samodzielnie go przewiozła na złomowisko? Jest to możliwe razem z nami! Nasza firma to wiele lat doświadczenia oraz fachowa stacja demontażu samochodów. Wszystkim klientom naszej firmy oferujemy szereg usług, a głównie szybkość wykonywania usług i godną kasę za skup aut na złomowanie.

Jak działa Skup Aut Gotówka?

Planujesz pozbyć się zepsutego samochodu? Zależy Ci na czasie oraz zaświadczeniu do wydziału komunikacji? Dzięki niemu będziesz mógł wyrejestrować pojazd aby przestać płacić za niego składki. To same korzyści, które są na wyciągnięcie ręki.

Jak skorzystać z usług Skup Aut Gotówka?

  1. Zadzwoń do nas pod numer +48 889 234 445, opowiedz nam co masz do zezłomowania. Zaoferujemy Ci cenę, którą gwarantujemy zaoferować za ten samochód. Potwierdzimy również termin, w którym przyjedziemy po Twój pojazd. Jeśli nasza oferta Cię zadowoli, zarezerwujemy termin przyjazdu lawety po pojazd na złom.
  2. Wszystkie formalności załatwiamy za Ciebie. W umówionym dniu i godzinie nasza laweta przyjedzie po wskazany pojazd, który zamierzasz nam sprzedać na złom. Nie mamy żadnych problemów, jeżeli samochód porusza się na własnych kołach czy też nie. Zapewniamy lawety wyposażone są w płyty najazdowe jak i również silne wciągarki. W przypadku dużych pojazdów dysponujemy lawetami z dźwigiem HDS. Na miejscu nasz pracownik uzupełnia umowę kupna/sprzedaży pojazdu, oraz wypłaca Państwu ustaloną kwotę za skup auta. W przypadku jeśli pojazd ostatecznie przeznaczony jest do złomowania, zostaną wypełnione odpowiednie papiery.
  3. Transport pojazdu na złomowisko. To tyle! Właśnie pozbyłeś się problemu i otrzymałeś gotówkę. W tym momencie nasza firma zabezpieczy pojazd na lawecie i przetransportuje go prosto na złomowisko w Katowicach. Tam samochód zostanie rozładowany i pojedzie prosto do Stacji Demontażu Pojazdów. Zostanie tam osuszony z płynów eksploatacyjnych, wymontowane zostaną szyby, elementy wyposażenia wnętrza, a karoseria zamieni się w czysty złom!

Atuty naszej firmy

  • krótki czas realizacji
  • natychmiast wypłacamy pieniądze
  • radzimy sobie z każdym gabarytem pojazdu

Gdzie działamy

Główny obszar naszej działalności to województwo śląskie, Gliwice oraz okoliczne miasta i miejscowości. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z ofertą i skontaktuj się niezwłocznie.

Prowadzimy skup aut działających, powypadkowych oraz na złom:

  • samochody dostawcze
  • naczepy
  • samochody osobowe

Jeśli nurtują Cię jakiekolwiek pytania lub wątpliwości zadzwoń natychmiast! Odpowiemy jeszcze dziś.

Ostatnie usługi wykonane dla naszych klientów:

złomowanie pojazdu powypadkowego Katowice Piotrowice-Ochojec, złomowanie auta powypadkowego Sosnowiec, złomowanie ciężarówki Częstochowa, złomowanie samochodu Katowice Załęże, skup auta osobowego Katowice, złomowanie auta powypadkowego Gliwice, złomowanie pojazdu osobowego Mysłowice, skup ciągnika rolnego Ruda Śląska, skup pojazdu osobowego Mikołów, złomowanie samochodu powypadkowego Zabrze, złomowanie samochodu powypadkowego Bielsko-Biała, skup ciągnika rolnego Katowice Ligota-Panewniki, złomowanie samochodu ciężarowego Chorzów, złomowanie samochodu osobowego Bytom, złomowanie pojazdu osobowego Rybnik, skup ciężarówki Kłobuck, złomowanie maszyny rolnej Częstochowa Północ, złomowanie ciężarówki Lędziny, złomowanie pojazdu powypadkowego Zabrze

Dowiedz się o najważniejszych informacjach odnośnie oferty naszej firmy

Czy jestem zmuszony dowieźć samochód?

Nie powinieneś się o nic obawiać. Nasz auto Złom posiada własne lawety, które są wyposażone w profesjonalne wyciągarki. Transportem zajmiemy się całkowicie za Ciebie!

Szukam kogoś, kto odkupi mój niedziałający samochód. Czy jest to możliwe?

Odkupimy od Ciebie każdy samochód. Obojętne, czy auto jest sprawne, czy też po wypadku. Zawsze zaproponujemy najlepszą cenę!

Jaki jest czas oczekiwania na pieniądze za auto? Czy płacicie gotówką?

Nasza firma pieniądze wypłaca natychmiastowo po odebraniu pojazdu. Gotówka trafi prosto do Twojej ręki.

Gzie najlepiej zezłomować moje auto?

To właśnie my oferujemy najlepszą cenę i płacimy gotówką. Nasza firma zajmie się wszelkimi formalnościami i wystawiamy wymagane dokumenty.

Zadzwoń: 889 234 445