MENU
Jesteś tutaj: GDZIE DZIAŁAMY Kasacja samochodów Kasacja samochodów Katowice

Skup aut powypadkowych

Zadzwoń: 889 234 445

Kasacja samochodów Katowice

Złomowanie samochodów w Katowicach? U nas znajdziesz to czego szukasz!

Sprawdź co mamy do zaoferowania i zostań naszym kolejnym klientem.

Kilka słów o naszej firmie

Nasza firma z powodzeniem funkcjonuje na Śląsku od 2011 roku. Już od samego początku naszej działalności nieustannie udoskonalamy nasze kwalifikacje oraz staramy się, aby każdy klient, został obsłużony według najwyższych standardów. Nasze zadania (zajmujemy się szybkim skupem oraz złomowaniem aut) wykonujemy z sumiennością i dbałością o detale. Z tego też powodu nawet nasza bardzo wysoko wykwalifikowana kadra nieprzerwanie podnosi poziom oferowanych usług. Jesteśmy gotowi podjąć z Tobą współpracę, ponieważ stawiamy dobro klienta na pierwszym miejscu.

Poszukujesz firmy, która szybko zezłomuje Twój pojazd? Przydałoby się, gdyby firma przyzwoicie zapłaciła za pojazd i szybko go przewiozła na złomowisko? Jest to możliwe razem z nami! Nasz auto złom to wiele doświadczenia i profesjonalna stacja demontażu samochodów. Wszystkim klientom naszej firmy oferujemy szereg usług, ale głównie krótki czas wykonywania usług i atrakcyjną gotówkę za skup samochodów na złomowanie.

Jak działamy?

Chcesz się pozbyć niesprawnego samochodu? Zależy Ci na szybkim złomowaniu samochodu oraz zaświadczeniu do wydziału komunikacji, który umożliwi Ci wyrejestrować pojazd i przestaniesz płacić ubezpieczenie. Wszystko to jest na wyciągnięcie ręki.

Dowiedz się jak zamówić Skup Aut Gotówka!

  1. Jesteśmy do dyspozycji pod numerem 889234445, powiedz co masz do zezłomowania. Przedstawimy Ci cenę, którą możemy zapłacić za ten pojazd. Zaproponujemy także termin, w którym zjawimy się po Twój pojazd. Chwilę po zaakceptowaniu przez Ciebie naszej oferty, rezerwujemy termin przyjedziemy z lawetą po samochód.
  2. Skup aut i formalności. W umówionym terminie oraz godzinie nasze auto laweta przyjedzie po umówiony samochód, który zamierzasz zezłomować. Nie jest dla nas problemem, gdy pojazd porusza się na własnych kołach czy też nie. Nasze lawety wyposażone są w płyty najazdowe jak i również wciągarki. Poradzimy sobie również z z większymi pojazdami, gdyż dysponujemy lawetami z dźwigiem HDS. Na miejscu nasz pracownik wypełnia umowę kupna pojazdu, a także wypłaca Państwu ustaloną kwotę za skup auta. Gdy samochód ostatecznie przeznaczony jest do złomowania, zostaną wypełnione odpowiednie papiery.
  3. Transportowanie pojazdu do nas. To tyle! Właśnie pozbyłeś się problemu i otrzymałeś gotówkę. Teraz pracownik zabezpieczy pojazd na lawecie i wyruszy z nim prosto na złomowisko w Katowicach. Tam pojazd zostanie wypakowany i pojedzie niezwłocznie do Stacji Demontażu Pojazdów. Zostanie tam opróżniony z płynów eksploatacyjnych, wymontowane zostaną szyby, elementy wyposażenia wnętrza, a karoseria zostanie zezłomowana

To dla nas ważne

  • szybki transport pojazdu
  • natychmiast wypłacamy pieniądze
  • posiadamy własne lawety

Odpowiemy na każde pytanie.
Telefon: 889 234 445
Pracujemy od poniedziałku do piątku od 9tej do 16tej
Bądź skontaktuj się mailowo: pawel@nmsilesia.pl

Gdzie działamy

Główny obszar naszej działalności to województwo śląskie, Katowice oraz okoliczne miasta i miejscowości. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z ofertą i skontaktuj się niezwłocznie.

Zajmujemy się skupem samochodów działających, powypadkowych oraz takick na złom, w tym:

  • naczepy oraz przyczepy
  • samochody dostawcze
  • osobówki

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania lub wątpliwości zadzwoń natychmiast! Skontaktujemy się.

Ostatnie usługi wykonane dla naszych klientów:

złomowanie ciężarówki Jaworzno, skup samochodu ciężarowego Bielsko-Biała, złomowanie samochodu powypadkowego Katowice Osiedle Tysiąclecia, złomowanie pojazdu powypadkowego Pszów, skup samochodu osobowego Bielsko-Biała, złomowanie samochodu osobowego Katowice Koszutka, złomowanie samochodu ciężarowego Dąbrowa Górnicza, złomowanie pojazdu osobowego Gliwice, złomowanie samochodu Sosnowiec, złomowanie osobówki Częstochowa, złomowanie auta powypadkowego Lędziny, złomowanie samochodu powypadkowego Żory, złomowanie auta powypadkowego Katowice Bogucice, skup pojazdu osobowego Bytom, złomowanie samochodu powypadkowego Tychy, skup maszyny rolnej Ruda Śląska, złomowanie maszyny rolnej Zabrze, złomowanie samochodu ciężarowego Pszczyna, skup maszyny rolnej Katowice

Najczęściej zadawane pytania

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania klientów odnośnie ubezpieczeń oferowanych przez naszą firmę

Jak załatwić transport auta na złomowisko?

Dzięki nam nie powinieneś się niczego obawiać. Posiadamy własne lawety wyposażone w silne wyciągarki. Z nami nie musisz się martwić o transport!

Szukam kogoś, kto odkupi mój powypadkowy samochód. Czy jest to możliwe?

Nasza firma odkupi od Ciebie każdy auto. Niezależnie czy porusza się o własnych kołach, czy też nie. Damy Ci najlepszą cenę!

Jaki jest czas oczekiwania na pieniądze za auto? Czy płacicie gotówką?

Pieniądze wypłacamy od razu po zjawieniu się po pojazdu. Gotówka zawsze trafi prosto do Twojej ręki.

Gzie powinienem zezłomować mój pojazd?

Nasza firma oferuje najlepszą cenę oraz zawsze płacimy gotówką. Zajmujemy się również wszystkimi formalnościami i wystawiamy odpowiednie dokumenty do urzędu.

Zadzwoń: 889 234 445