MENU
Jesteś tutaj: GDZIE DZIAŁAMY Skup samochodów Warszawa

Skup aut powypadkowych

Zadzwoń: 889 234 445

Skup samochodów Warszawa

Potrzebujesz firmy zajmującej się złomowaniem pojazdów w Warszawie? Spełnimy Twoje oczekiwania!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Krótko o naszej firmie

Naszą działalność prowadzimy od 2011 roku. Już od początku naszej działalności wciąż udoskonalamy nasze umiejętności oraz staramy się, aby każdy klient, został obsłużony według jak najwyższych standardów. Na co dzień zajmujemy się profesjonalnym skupem oraz złomowaniem aut i lubimy swoją pracę. Dzięki takim działaniom, zawsze można liczyć na naszą pomoc. Jesteśmy gotowi podjąć z Tobą współpracę, ponieważ stawiamy dobro klienta na pierwszym miejscu.

Szukasz firmy, która szybko i profesjonalnie odkupi Twój pojazd? Dobrze by było, gdyby firma dobrze zapłaciła za samochód oraz samodzielnie go przewiozła na złomowisko? Nasza firma oferuje to wszystko! Nasza firma to wiele lat doświadczenia i fachowa stacja demontażu samochodów. Wszystkim chętnym zapewniamy szereg usług, ale przede wszystkim krótki czas wykonywania usług i sowitą zapłatę za skup aut na złomowanie.

Jak działa Skup Aut Gotówka?

Zamierzasz się pozbyć zepsutego samochodu? Zależy Ci na czasie i zaświadczeniu do wydziału komunikacji? Dzięki niemu będziesz mógł wyrejestrować swój samochód aby przestać płacić za niego ubezpieczenie. Te wszystkie korzyści są na wyciągnięcie ręki.

Dowiedz się jak zamówić Skup Aut Gotówka!

  1. Skontaktuj się z nami pod numerem +48576711046, opowiedz nam jaki samochód chcesz zezłomować. Nasz pracownik zaoferuje Ci cenę, którą możemy zapłacić za pojazd. Otrzymasz również potwierdzenie terminu, w którym przyjedziemy po niego. W momencie zaakceptowania prez Ciebie oferty, rezerwujemy termin kiedy zjawimy się po samochód na złom.
  2. Załatwiamy wszystkie formaloności. W wyznaczonym dniu i godzinie nasza laweta przyjedzie po pojazd, który chcesz nam sprzedać na złom. Nie stanowi dla nas problemu w załadunku, gdy samochód porusza się na własnych kołach czy też nie. Posiadamy lawety które oferują płyty najazdowe i wciągarki. W przypadku dużych pojazdów posiadamy lawety z dźwigiem HDS. Na miejscu nasz pracownik uzupełnia umowę kupna/sprzedaży samochodu, również niezwłocznie wypłaca Państwu umówioną sumę za skup auta. W przypadku jeśli pojazd nie nadaje się do żadnego użytku i przeznaczone mu jest złomowanie, otrzymają Państwo także zaświadczenie o tym.
  3. Przetransportowanie pojazdu do nas. To tyle! W tej chwili sprzedałeś nam swój pojazd. Teraz nasz pracownik zabezpieczy samochód na lawecie i przetransportuje go prosto na złomowisko w Katowicach. Na złomowisku pojazd zostanie wypakowany i pojedzie do Stacji Demontażu Pojazdów. Wtedy zostanie opróżniony z płynów eksploatacyjnych, wymontowane zostaną szyby, elementy wyposażenia wnętrza, a karoseria zamieni się w czysty złom!

Zalety naszej firmy

  • atrakcyjne terminy
  • błyskawiczna gotówka do ręki
  • posiadamy własny indywidualny transport

Czekamy na kontakt!
Zadzwoń do nas: 889234445
Pracujemy od poniedziałku do piątku 9 - 16
Bądź skontaktuj się mailowo: pawel@nmsilesia.pl

Gdzie działamy

Główny obszar naszej działalności to Mazowsze, a w szczególności Warszawa oraz okolice. Natomiast usługi świadczymy dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów.

Czym się zajmujemy?

  • złomujemy pojazdy osobowe
  • gwarantujemy konkurencyjne ceny za pojazd
  • skup samochodów

Jeśli masz jakiekolwiek pytania napisz lub zadzwoń! Chętnie odpowiemy.

Ostatnie usługi wykonane dla naszych klientów:

złomowanie samochodu ciężarowego Częstochowa, złomowanie ciężarówki Ruda Śląska, złomowanie samochodu powypadkowego Sosnowiec, złomowanie auta powypadkowego Częstochowa, skup pojazdu osobowego Pszów, złomowanie pojazdu powypadkowego Bielsko-Biała, skup ciężarówki Katowice Bogucice, złomowanie pojazdu powypadkowego Katowice Osiedle Paderewskiego, złomowanie pojazdu osobowego Katowice Giszowiec, złomowanie ciężarówki Dąbrowa Górnicza, złomowanie maszyny rolnej Świętochłowice, złomowanie samochodu osobowego Lędziny, skup ciągnika rolnego Częstochowa Raków, złomowanie osobówki Jaworzno, złomowanie pojazdu osobowego Zabrze, skup ciągnika rolnego Katowice, złomowanie auta powypadkowego Gliwice, złomowanie samochodu powypadkowego Rybnik, skup samochodu osobowego Bytom

Najczęściej zadawane pytania

Zyskaj najistotniejsze informacje odnośnie ubezpieczeń samochodów marki Bentley

Jak załatwić transport samochodu na złomowisko?

Dzięki nam nie powinieneś się niczego obawiać. Posiadamy własne lawety wyposażone w silne wyciągarki. Z nami transport to tylko formalność.

Szukam kogoś, kto odkupi mój powypadkowy samochód. Czy jest to możliwe?

Odkupimy od Ciebie każdy samochód. Obojętne, czy pojazd jest sprawne, lub po wypadku. Zawsze zaproponujemy najlepszą cenę!

Jak długo trzeba czekać na pieniądze za pojazd? Czy płacicie gotówką?

Kasę wypłacamy od razu po odebraniu pojazdu. Gotówka zawsze trafi prosto do Twojej ręki.

Jaka firma zaoferuje mi najlepszą cenę za mój pojazd?

Nasza firma oferuje najlepszą cenę oraz wypłacamy gotówkę prosto do Twojej ręki. Nasza firma zajmie się wszelkimi formalnościami oraz wystawiamy odpowiednie dokumenty do urzędu.

Zadzwoń: 889 234 445