MENU
Jesteś tutaj: OFERTA Złomowanie pojazdów

Złomowanie pojazdów

Posiadamy wszelkie uprawnienia, które pozwalają nam legalnie świadczyć usługi złomowania pojazdów. Wszystko odbywa się zgodnie ze standardami i nie wpływa negatywnie na środowisko. Nie musisz się martwić o nic, pozostawiasz samochód w dobrych rękach. Wystawiamy również zaświadczenia prawne lub umowy sprzedaży złomu. Zajmiemy się również wyrejestrowaniem pojazdu i dopełnieniem wszelkich formalności. 

Wycena samochodu

Zaletą sprzedaży samochodów na naszym złomowisku jest posiadanie dużego doświadczenia na rynku samochodów złomowych. Od wielu lat zajmujemy się skupem i sprzedażą samochodów. Nie tylko zbieramy każdy samochód na złom, ale kupujemy samochody od właścicieli po konkurencyjnych cenach w celu odsprzedaży.

Teraz możesz uzyskać bezpłatne wyceny używanych samochodów i dobre płatności gotówkowe za swój samochód, ciężarówkę lub pojazd terenowy. Profesjonalne podejście do klientów jest decydującym czynnikiem sukcesu naszej usługi skupu samochodów i złomu. W ostatnich latach zakupiliśmy wiele samochodów uszkodzonych i używanych jako surowiec, czyli złom.

Zadzwoń: 889 234 445