MENU
Jesteś tutaj: GDZIE DZIAŁAMY Skup aut

Skup aut powypadkowych

Zadzwoń: 889 234 445

Skup aut

Planujesz zezłomować samochód? Nasza firma powstała po to aby Ci pomóc.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Kilka słów o naszej firmie

Naszą działalność rozwijamy od 2011 roku. Już od powstania naszej działalności stawiamy na ciągły rozwój oraz poprawę jakości obsługi klienta. Naszą pracę (zajmujemy się profesjonalnym skupem pojazdów) wykonujemy z dbałością o szczegóły i dbałością o dotrzymane terminy. Dzięki temu, mimo iż posiadamy wysoko wykwalifikowanych pracowników poziom świadczonych przez naszą firmę usług, wciąż rośnie. Jesteśmy gotowi podjąć z Tobą współpracę, ponieważ stawiamy dobro klienta na pierwszym miejscu.

Odpowiemy na każde pytanie.
Pracujemy od poniedziałku do piątku 9 - 16
Zadzwoń do nas: 889-234-445
Bądź skontaktuj się mailowo: pawel@nmsilesia.pl

Potrzebujesz firmy, która zezłomuje Twój samochód? Przydałoby się, aby firma przyzwoicie zapłaciła za samochód oraz szybko oraz samodzielnie go przewiozła na złomowisko? Nasza firma oferuje to wszystko! Nasza firma to doświadczenie oraz nowoczesna stacja demontażu samochodów. Wszystkim chętnym zapewniamy szereg usług, a głównie krótki czas działania i sowitą gotówkę za skup pojazdów na złomowanie.

Jak działa Skup Aut Gotówka?

Zamierzasz się pozbyć niesprawnego samochodu? Zależy Ci na szybkim złomowaniu samochodu i zaświadczeniu do wydziału komunikacji? Dzięki niemu będziesz mógł wyrejestrować swój samochód aby przestać płacić ubezpieczenie. To same korzyści, które są na wyciągnięcie ręki.

Dowiedz się jak zamówić Skup Aut Gotówka!

  1. Zadzwoń do nas pod numer 889 234 445, powiedz nam co masz do zezłomowania. Nasz pracownik przedstawi cenę, którą jesteśmy w stanie zaoferować za ten pojazd. Otrzymasz również potwierdzenie terminu, w którym możemy się po niego zjawić. W momencie zaakceptowania prez Ciebie oferty, zarezerwujemy termin przyjedziemy z lawetą po pojazd na złom.
  2. Załatwiamy wszystkie formaloności. W wyznaczonym dniu i godzinie przyjedziemy naszą lawetą po umówiony pojazd, który planujesz sprzedać na złom. Dla nas bez różnicy, jeśli pojazd porusza się na własnych kołach czy też nie. Nasze lawety które oferują płyty najazdowe i silne wciągarki. W przypadku dużych pojazdów posiadamy lawety z dźwigiem HDS. Nasz pracownik na miejscu wypełnia umowę kupna/sprzedaży pojazdu, jak i wypłaca Państwu pieniądze za skup auta. Jeśli pojazd przeznaczony jest do złomowania, zostaną wypełnione odpowiednie papiery.
  3. Transportowanie samochodu na złomowisko. Gratulujemy! Właśnie sprzedałeś nam swój samochód. Obecnie nasza firma zabezpieczy samochód na lawecie i wyruszy z nim prosto na złomowisko w Katowicach. Na złomowisku pojazd zostanie rozładowany oraz pojedzie prosto do Stacji Demontażu Pojazdów. Wtedy zostanie osuszony z płynów eksploatacyjnych, wymontowane zostaną szyby, elementy wyposażenia wnętrza, a karoseria zostanie zezłomowana

Nasze atuty

  • krótki czas realizacji
  • natychmiatowa wypłata gotówki
  • posiadamy własne lawety

Działamy na terenie

Obszar naszej działalności to województwo śląskie oraz okoliczne miejscowości. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z ofertą i skontaktuj się niezwłocznie.

Zajmujemy się skupem pojazdów działających, powypadkowych oraz takick na złom:

  • naczepy oraz przyczepy
  • pojazdy osobowe
  • samochody dostawcze

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania dzwoń! Chętnie odpowiemy.

Ostatnie usługi wykonane dla naszych klientów:

skup samochodu osobowego Pyskowice, złomowanie ciężarówki Zabrze, złomowanie pojazdu powypadkowego Sosnowiec, złomowanie pojazdu powypadkowego Ruda Śląska, złomowanie osobówki Katowice, złomowanie samochodu osobowego Częstochowa, skup ciągnika rolnego Świętochłowice, złomowanie samochodu ciężarowego Gliwice, złomowanie ciężarówki Czeladź, złomowanie samochodu osobowego Mysłowice, złomowanie auta powypadkowego Rybnik, złomowanie samochodu powypadkowego Katowice Załęże, skup ciężarówki Katowice Piotrowice-Ochojec, złomowanie maszyny rolnej Bielsko-Biała, złomowanie auta powypadkowego Bytom, złomowanie samochodu powypadkowego Cieszyn, skup auta osobowego Częstochowa Północ, skup maszyny rolnej Katowice Ligota-Panewniki, złomowanie pojazdu osobowego Łaziska Górne

Najczęściej zadawane pytania

Zyskaj najistotniejsze informacje odnośnie ubezpieczeń samochodów marki Bentley

Jak załatwić transport pojazdu na złomowisko?

Nie powinieneś się o nic obawiać. Posiadamy własne lawety, które są wyposażone w profesjonalne wyciągarki. Z nami nie musisz się martwić o transport!

Szukam kogoś, kto odkupi mój powypadkowy samochód. Gdzie szukać?

Nasza firma odkupi od Ciebie każdy samochód. Nie liczy się dla nas stan techniczny pojazu. Damy Ci najlepszą cenę!

W jakim terminie wypłacacie pieniądze za auto? Czy płacicie gotówką?

Nasza firma pieniądze wręcza niezwłocznie po zjawieniu się po pojazdu. Gotówka zawsze trafi prosto do Twojej ręki.

Kto da najwięcej za mój pojazd?

To właśnie my oferujemy najlepszą cenę oraz zawsze płacimy gotówką. Zajmiemy się za Ciebie wszelkimi formalnościami oraz wystawiamy wymagane dokumenty do urzędu.

Zadzwoń: 889 234 445