MENU
Jesteś tutaj: GDZIE DZIAŁAMY Skup aut Skup aut Chorzów

Skup aut powypadkowych

Zadzwoń: 889 234 445

Skup aut Chorzów

Potrzebujesz firmy zajmującej się złomowaniem aut w Chorzowie? Możemy Ci pomóc.

Zapewniamy bezproblemowe złomowanie pojazdu oferując najlepszą gotówkę.
Zapoznaj się z naszą ofertą i zostań naszym zadowolonym klientem.

Krótko o nas

Historia naszej firmy sięga 2011 roku. Już od początku działalności naszej firmy wciąż rozwijamy się i poprawiamy umiejętności związane z obsługą klienta. Na co dzień pracujemy nad szybkim skupem oraz złomowaniem pojazdów i lubimy swoją pracę. Dzięki temu, zawsze można liczyć na naszą pomoc. To dobrze że trafiłeś na naszą stronę - już za chwilę możesz zostać naszym kolejnym zadowolonym klientem.

Skontaktuj się z nami dziś!
Pracujemy od poniedziałku do piątku od 9 do 16
Tel.: 889-234-445
Bądź skontaktuj się mailowo: pawel@nmsilesia.pl

Szukasz firmy, która odkupi Twój samochód? Przydałoby się, aby firma dobrze zapłaciła za pojazd i szybko go przewiozła na złomowisko? Nasza firma oferuje to wszystko! Nasza firma to doświadczenie i fachowa stacja demontażu samochodów. Każdemu zapewniamy szereg usług, ale przede wszystkim szybkość wykonywania usług i atrakcyjną kasę za skup pojazdów na złomowanie.

Jak działamy?

Nie wiesz co zrobić ze swoim zepsutym samochodem? Zależy Ci na szybkim złomowaniu samochodu i odpowiednim dokumencie do wydziału komunikacji, który pozwoli Ci wyrejestrować samochód i przestaniesz płacić składki. To same korzyści, które są na wyciągnięcie ręki.

Dowiedz się jak zamówić Skup Aut Gotówka!

  1. Skontaktuj się z nami pod numerem 889-234-445, opowiedz nam o przedmiocie przeznaczonym do złomowania. Zaoferujemy Ci cenę, którą możemy zaoferować za pojazd. Zapewnimy Cię także o terminie, w którym przyjedziemy po Twój pojazd. Jeśli nasza oferta Cię zadowoli, zarezerwujemy datę kiedy zjawimy się po pojazd.
  2. Skup aut i formalności. W umówionym dniu i godzinie nasze auto laweta przyjedzie po pojazd, który chcesz zezłomować. Nie mamy żadnych problemów, jeśli pojazd nie porusza się na własnych kołach. Nasze lawety zawierające płyty najazdowe oraz silne wciągarki. Radzimy sobie także z dużym gabarytem pojazdów, gdyż dysponujemy lawetami z dźwigiem HDS. Na miejscu nasz pracownik uzupełnia umowę sprzedaży pojazdu, a także wypłaca Państwu umówioną sumę za skup auta. Jeśli samochód nie nadaje się do żadnego użytku i przeznaczone mu jest złomowanie, zostanie wystawione odpowiednie zaświadczenie.
  3. Przetransportowanie pojazdu na złom. To tyle! W tej chwili sprzedałeś nam swój samochód. W tej chwili pracownik zabezpieczy samochód na lawecie i przetransportuje go prosto na złomowisko w Katowicach. Na złomowisku zostanie rozładowany oraz trafi prosto do Stacji Demontażu Pojazdów. Wtedy zostanie osuszony z płynów eksploatacyjnych, wymontowane zostaną szyby, elementy wyposażenia wnętrza, a karoseria zostanie zezłomowana

Nasze zalety

  • atrakcyjne terminy
  • natychmiast wypłacamy pieniądze
  • radzimy sobie z każdym gabarytem pojazdu

Gdzie działamy

Obszar naszej działalności to województwo śląskie, Chorzów oraz okoliczne miejscowości. Natomiast usługi świadczymy dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów.

Prowadzimy skup samochodów działających, powypadkowych oraz na złom:

  • osobówki
  • samochody dostawcze
  • naczepy oraz przyczepy

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania dzwoń! Odpowiemy jeszcze dzisiaj.

Ostatnie usługi wykonane dla naszych klientów:

złomowanie maszyny rolnej Rybnik, skup maszyny rolnej Bielsko-Biała, złomowanie auta powypadkowego Ruda Śląska, złomowanie samochodu osobowego Radzionków, złomowanie pojazdu osobowego Częstochowa Wrzosowiak, złomowanie samochodu powypadkowego Gliwice, złomowanie ciężarówki Jaworzno, złomowanie osobówki Katowice, skup samochodu ciężarowego Pszów, złomowanie samochodu Sosnowiec, złomowanie samochodu ciężarowego Tychy, złomowanie samochodu ciężarowego Bytom, złomowanie auta powypadkowego Bielsko-Biała, złomowanie samochodu powypadkowego Katowice Ligota-Panewniki, złomowanie pojazdu powypadkowego Myszków, skup maszyny rolnej Lubliniec, złomowanie pojazdu powypadkowego Zabrze, skup samochodu osobowego Częstochowa, skup samochodu osobowego Katowice Bogucice

Zobacz co warto wiedzieć!

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania klientów odnośnie ubezpieczeń samochodów marki Bentley

Jak załatwić transport auta na złomowisko?

Dzięki nam nie powinieneś się niczego obawiać. Posiadamy własne lawety wyposażone w silne wyciągarki. Z nami nie musisz się martwić o transport!

Chciałbym sprzedać mój powypadkowy samochód. Gdzie szukać?

Odkupimy od Ciebie każdy pojazd. Nie liczy się dla nas stan techniczny pojazu. Damy Ci najlepszą cenę!

Jak długo trzeba czekać na pieniądze za auto? Czy płacicie gotówką?

Nasza firma pieniądze wręcza od razu po odebraniu pojazdu. Zawsze do Twojej ręki i zawsze gotówką.

Kto zaoferuje mi najwięcej za mój samochód?

To właśnie my oferujemy najlepszą cenę i wypłacamy gotówkę prosto do Twojej ręki. Zajmiemy się za Ciebie wszystkimi formalnościami oraz wystawiamy potrzebne dokumenty.

Zadzwoń: 889 234 445