MENU
Jesteś tutaj: GDZIE DZIAŁAMY Skup aut Skup aut Katowice

Skup aut powypadkowych

Zadzwoń: 889 234 445

Skup aut Katowice

Chcesz zezłomować samochód w Katowicach? Zrobimy wszystko aby Ci pomóc.

Sprawdź co mamy do zaoferowania i zostań naszym zadowolonym klientem.

O nas

Firma nasza istnieje na Śląsku od 2011 roku. Już od powstania naszego istnienia wciąż rozwijamy się i poprawiamy umiejętności związane z obsługą klienta. Na co dzień pracujemy nad skupem aut i lubimy swoją pracę. Dzięki takiemu podejściu, w każdej sytuacji można liczyć na naszą pomoc. Uważamy, że to ważne aby słuchać swoich klientów i chętnie podejmiemy z Tobą współpracę.

Szukasz firmy, która szybko i profesjonalnie zezłomuje Twój samochód? Przydałoby się, gdyby również za niego przyzwoicie zapłaciła oraz szybko go przewiozła na złomowisko? Jest to możliwe razem z nami! Nasza firma to doświadczenie oraz fachowa stacja demontażu samochodów. Każdemu oferujemy wiele usług, ale głównie krótki czas działania i godną zapłatę za skup aut na złomowanie.

Jak działa Skup Aut Gotówka?

Zamierzasz się pozbyć niesprawnego samochodu? Zależy Ci na szybkim złomowaniu samochodu i zaświadczeniu do wydziału komunikacji, który pozwoli Ci wyrejestrować swój samochód aby przestać płacić za niego składki. Wszystko to jest na wyciągnięcie ręki.

Jak skorzystać z usług Skup Aut Gotówka?

  1. Jesteśmy do dyspozycji pod numerem +48 889 234 445, powiedz nam co masz do zezłomowania. Zaoferujemy cenę, którą jesteśmy w stanie zaoferować za pojazd. Otrzymasz również potwierdzenie terminu, w trakcie którego możemy się po niego zjawić. W momencie zaakceptowania prez Ciebie oferty, zarezerwujemy termin przyjazdu lawety po pojazd.
  2. Załatwiamy wszystkie formaloności. W wyznaczonym dniu i godzinie przyjedziemy naszą lawetą po pojazd, który zamierzasz nam sprzedać na złom. Nie jest dla nas problemem, jeśli samochód nie porusza się na własnych kołach. Zapewniamy lawety wyposażone są w płyty najazdowe i silne wciągarki. W przypadku dużych pojazdów posiadamy lawety z dźwigiem HDS. Nasz pracownik na miejscu wypełnia umowę kupna pojazdu, również niezwłocznie wypłaca Państwu gotówkę za skup auta. Jeżeli pojazd przeznaczony jest do złomowania, otrzymają Państwo także zaświadczenie o tym.
  3. Transport samochodu na złom. To tyle! Właśnie pozbyłeś się gruchota i otrzymałeś pieniądze. W tym momencie pracownik zabezpieczy pojazd na lawecie i wyruszy z nim prosto na złomowisko w Katowicach. Na złomowisku samochód zostanie rozładowany i trafi niezwłocznie do Stacji Demontażu Pojazdów. Zostanie tam osuszony z płynów eksploatacyjnych, wymontowane zostaną szyby, elementy wyposażenia wnętrza, a goła karoseria zostanie zezłomowana

Nasze dobre strony

  • błyskawiczna realizacja umowy
  • natychmiatowa wypłata gotówki
  • posiadamy własne lawety

Rozwiejemy wszelkie wątpliwości.
Tel.: 889234445
Pracujemy: poniedziałek - piątek od 9 do 16
Bądź skontaktuj się mailowo: pawel@nmsilesia.pl

Odwiedź nas

Głównym obszarem naszej działalności jest województwo śląskie, Katowice oraz okoliczne miasta i miejscowości. Natomiast usługi świadczymy dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów.

Prowadzimy skup samochodów działających, rozbitych oraz takick na złom:

  • samochody dostawcze
  • przyczepy
  • auta osobowe

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości napisz lub zadzwoń! Oddzwonimy.

Ostatnie usługi wykonane dla naszych klientów:

złomowanie pojazdu powypadkowego Gliwice, złomowanie samochodu ciężarowego Ruda Śląska, skup samochodu ciężarowego Katowice, złomowanie samochodu ciężarowego Zabrze, złomowanie pojazdu powypadkowego Katowice Giszowiec, skup ciągnika rolnego Bytom, złomowanie maszyny rolnej Katowice Piotrowice-Ochojec, złomowanie pojazdu powypadkowego Mysłowice, złomowanie pojazdu osobowego Jaworzno, złomowanie samochodu Zabrze, złomowanie samochodu ciężarowego Rybnik, skup ciągnika rolnego Czechowice-Dziedzice, złomowanie pojazdu powypadkowego Częstochowa Trzech Wieszczów, złomowanie samochodu powypadkowego Bielsko-Biała, złomowanie samochodu Pszczyna, złomowanie osobówki Sosnowiec, złomowanie auta powypadkowego Częstochowa, skup pojazdu osobowego Świętochłowice, skup samochodu osobowego Ustroń

Warto wiedzieć!

Zyskaj najistotniejsze informacje odnośnie ubezpieczeń samochodów marki Bentley

Czy zapewniacie transport samochodu na złomowisko?

Nie powinieneś się o nic obawiać. Nasz auto Złom posiada własne lawety wyposażone w profesjonalne wyciągarki. Z nami transport to tylko formalność.

Szukam kogoś, kto odkupi mój powypadkowy samochód. Czy wiąże się to z problemami?

Odkupimy od Ciebie każdy pojazd. Obojętne, czy auto jest sprawne, lub powypadkowe. Damy Ci najlepszą cenę!

Jak długo trzeba czekać na pieniądze za auto? Czy płacicie gotówką?

Gotówkę wypłacamy niezwłocznie po zjawieniu się po pojazdu. Gotówka trafi prosto do Twojej ręki.

Kto da atrakcyjną cenę za moje auto?

To właśnie my oferujemy najlepszą cenę oraz zawsze płacimy gotówką. Zajmujemy się również wszelkimi formalnościami oraz wystawiamy wymagane dokumenty do urzędu.

Zadzwoń: 889 234 445