MENU
Jesteś tutaj: GDZIE DZIAŁAMY Skup aut Skup aut Mysłowice

Skup aut powypadkowych

Zadzwoń: 889 234 445

Skup aut Mysłowice

Szukasz firmy oferującej złomowanie aut w Mysłowicach? Dołożymy wszelkich starań aby Ci pomóc!

Posiadamy w ofercie szybkie oraz bezproblemowe odkupienie pojazdu oferując atrakcyjną cenę w gotówce.
Zapoznaj się z naszą ofertą i zostań naszym kolejnym klientem.

Poznaj naszą firmę

Naszą działalność prowadzimy od kilkunastu lat. Od samego początku naszej działalności bez przerwy doskonalimy się oraz podnosimy jakość obsługi klienta. Nasze zadania (zajmujemy się szybkim skupem oraz złomowaniem pojazdów) wykonujemy z przyjemnością i zaangażowaniem. Dlatego jeśli poszukujesz firmy która zawsze daje z siebie wszystko, najlepiej kontaktować się z naszą firmą. Uważamy, że to ważne aby słuchać swoich klientów i chętnie podejmiemy z Tobą współpracę.

Poszukujesz firmy, która szybko zezłomuje Twój pojazd? Przydałoby się, gdyby również za niego przyzwoicie zapłaciła i samodzielnie go przetransportowała na złomowisko? Jest to możliwe razem z nami! Nasza firma to doświadczenie i profesjonalna stacja demontażu samochodów. Klientom naszej firmy oferujemy wiele usług, a przede wszystkim szybkość wykonywania usług i godną kasę za skup pojazdów na złomowanie.

Jak działa Skup Aut Gotówka?

Chcesz się pozbyć zepsutego samochodu? Zależy Ci na czasie oraz odpowiednim dokumencie do wydziału komunikacji,dzięki któremu będziesz w stanie wyrejestrować swój pojazd i przestaniesz płacić ubezpieczenie. Te wszystkie korzyści są na wyciągnięcie ręki.

Jak skorzystać z usług Skup Aut Gotówka?

  1. Skontaktuj się z nami pod numerem 889-234-445, powiedz nam o przedmiocie przeznaczonym do złomowania. Nasz pracownik przedstawi cenę, którą jesteśmy w stanie zapłacić za ten pojazd. Zapewnimy Cię także o terminie, w którym możemy się po niego zjawić. Jeśli nasza oferta zostanie zaakceptowana, zarezerwujemy datę kiedy zjawimy się po pojazd na złom.
  2. Wszystkie formalności załatwiamy za Ciebie. W umówionym terminie oraz godzinie zjawimy się naszą lawetą po wskazany pojazd, który zamierzasz sprzedać na złom. Nie stanowi dla nas problemu w załadunku, gdy samochód porusza się na własnych kołach czy też nie. Zapewniamy lawety zawierające płyty najazdowe jak i również wciągarki. W przypadku dużych pojazdów dysponujemy lawetami z dźwigiem HDS. Na miejscu nasz pracownik sporządza umowę kupna/sprzedaży samochodu, oraz wypłaca Państwu gotówkę za skup auta. Jeśli pojazd nie nadaje się do żadnego użytku i przeznaczone mu jest złomowanie, zostanie wystawione odpowiednie zaświadczenie.
  3. Przetransportowanie samochodu na miejsce. To wszystko! W tym momencie pozbyłeś się problemu i otrzymałeś pieniądze. Obecnie pracownik zabezpieczy samochód na lawecie i wyruszy z nim prosto na złomowisko w Katowicach. Na miejscu zostanie rozładowany oraz pojedzie do Stacji Demontażu Pojazdów. Wtedy zostanie osuszony z płynów eksploatacyjnych, wymontowane zostaną szyby, elementy wyposażenia wnętrza, a goła karoseria zostanie zezłomowana

Wyróżniamy się

  • błyskawiczna realizacja umowy
  • natychmiatowa wypłata gotówki
  • radzimy sobie z każdym gabarytem pojazdu

Jeśli tym czego szukasz jest złomowanie pojazdu.
Jesteśmy do Twojej dyspozycji: 889234445
Pracujemy od poniedziałku do piątku od 9 do 16
Lub napisz: pawel@nmsilesia.pl

Gdzie nas znajdziesz

Głównym rejonem Polski, na którym działamy są Mysłowice, jak również całe województwo śląskie, a także okolice. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z ofertą i skontaktuj się niezwłocznie.

Prowadzimy skup samochodów działających, powypadkowych oraz na złom, głównie:

  • samochody dostawcze
  • naczepy oraz przyczepy
  • samochody osobowe

Pracujemy wydajnie i profesjonalnie w branży złomowania pojazdów.

Ostatnie usługi wykonane dla naszych klientów:

złomowanie samochodu osobowego Bytom, złomowanie samochodu powypadkowego Katowice Ligota-Panewniki, skup ciężarówki Katowice Śródmieście, złomowanie ciężarówki Częstochowa, skup ciągnika rolnego Dąbrowa Górnicza, złomowanie auta powypadkowego Gliwice, złomowanie pojazdu powypadkowego Tarnowskie Góry, złomowanie auta powypadkowego Katowice Piotrowice-Ochojec, złomowanie maszyny rolnej Gliwice, złomowanie samochodu powypadkowego Katowice, skup samochodu osobowego Wisła, złomowanie samochodu ciężarowego Tychy, złomowanie pojazdu osobowego Lędziny, skup maszyny rolnej Częstochowa Tysiąclecie, złomowanie samochodu powypadkowego Ruda Śląska, złomowanie samochodu osobowego Skoczów, złomowanie osobówki Sosnowiec, złomowanie ciężarówki Bielsko-Biała, skup auta osobowego Czerwionka-Leszczyny

Najczęściej zadawane pytania

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania klientów odnośnie ubezpieczeń oferowanych przez naszą firmę

Czy jestem zmuszony dostarczyć pojazd?

Nie powinieneś się o nic obawiać. Posiadamy własne lawety wyposażone w profesjonalne wyciągarki. Z nami transport to tylko formalność.

Chciałbym sprzedać mój niedziałający samochód. Gdzie szukać?

Nasza firma odkupi od Ciebie każdy samochód. Nie liczy się dla nas stan techniczny pojazu. Zawsze zaproponujemy najlepszą cenę!

Jak długo trzeba czekać na pieniądze za pojazd? Czy płacicie gotówką?

Gotówkę wypłacamy od razu po zjawieniu się po pojazdu. Gotówka trafi prosto do Twojej ręki.

Gzie najlepiej zezłomować mój samochód?

To właśnie my oferujemy najlepszą cenę i płacimy gotówką. Nasza firma zajmie się za Ciebie wszelkimi formalnościami oraz wystawiamy odpowiednie dokumenty.

Zadzwoń: 889 234 445