MENU
Jesteś tutaj: GDZIE DZIAŁAMY Skup aut Skup aut Rybnik

Skup aut powypadkowych

Zadzwoń: 889 234 445

Skup aut Rybnik

Złomowanie aut w Rybniku? Jesteśmy po to aby Ci pomóc.

Oferujemy bezproblemowe oraz szybkie odkupienie pojazdu oferując atrakcyjną cenę w gotówce.
Zapoznaj się z naszą ofertą i zostań naszym kolejnym zadowolonym klientem.

Poznaj naszą firmę

Istniejemy na rynku polskim już od 2011 roku. Już od początku działalności naszej firmy stale rozwijamy nasze kwalifikacje oraz staramy się, aby każdy klient, został obsłużony według jak najwyższych standardów. Na co dzień zajmujemy się opłacalnym skupem oraz złomowaniem samochodów i lubimy swoją pracę. Między innymi z tego powodu jeżeli szukasz prawdziwych fachowców w branży, warto skontaktować się z naszą firmą. Uważamy, że to ważne aby słuchać swoich klientów i chętnie podejmiemy z Tobą współpracę.

Poszukujesz firmy, która zezłomuje Twój pojazd? Dobrze by było, gdyby również za niego przyzwoicie zapłaciła oraz samodzielnie go przetransportowała na złomowisko? Jest to możliwe razem z nami! Nasz auto złom to doświadczenie i nowoczesna stacja demontażu samochodów. Wszystkim chętnym zapewniamy szereg usług, a przede wszystkim prędkość działania i sowitą kasę za skup pojazdów na złomowanie.

Jak działamy?

Nie wiesz co zrobić ze swoim niesprawnym samochodem? Zależy Ci na szybkim złomowaniu samochodu i zaświadczeniu do wydziału komunikacji? Dzięki niemu będziesz w stanie wyrejestrować pojazd aby przestać płacić ubezpieczenie. To same korzyści, które są na wyciągnięcie ręki.

Dowiedz się jak zamówić Skup Aut Gotówka!

  1. Zadzwoń pod numer 889234445, opowiedz nam o przedmiocie przeznaczonym do złomowania. Zaoferujemy cenę, którą jesteśmy w stanie zapłacić za pojazd. Potwierdzimy również termin, w trakcie którego możemy się po niego zjawić. Jeśli akceptujesz naszą ofertę, rezerwujemy termin przyjazdu lawety po pojazd na złom.
  2. Skup aut i formalności. W umówionym dniu oraz godzinie nasze auto laweta przyjedzie po wskazany samochód, który chcesz nam sprzedać na złom. Nie stanowi dla nas problemu w załadunku, gdy pojazd nie porusza się na własnych kołach. Nasze lawety zawierające płyty najazdowe i wciągarki. Poradzimy sobie również z dużym gabarytem pojazdów, gdyż dysponujemy lawetami z dźwigiem HDS. Nasz pracownik na miejscu sporządza umowę sprzedaży samochodu, a także niezwłocznie wypłaca Państwu ustaloną kwotę za skup auta. W przypadku jeśli samochód ostatecznie przeznaczony jest do złomowania, otrzymają Państwo także zaświadczenie o tym.
  3. Transportowanie pojazdu na miejsce. To wszystko! W tej chwili sprzedałeś nam swój samochód. Obecnie nasza firma zabezpieczy samochód na lawecie i wyruszy z nim prosto na złomowisko w Katowicach. Tam zostanie rozładowany i pojedzie prosto do Stacji Demontażu Pojazdów. Zostanie tam opróżniony z płynów eksploatacyjnych, wymontowane zostaną szyby, elementy wyposażenia wnętrza, a goła karoseria zostanie zezłomowana

Wyróżniamy się

  • szybki transport samochodu
  • płatność gotówką
  • posiadamy własne lawety

Gdzie nas znajdziesz

Głównym obszarem naszej działalności jest województwo śląskie, Rybnik oraz okoliczne miasta i miejscowości. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z ofertą i skontaktuj się niezwłocznie.

Prowadzimy skup aut działających, rozbitych oraz takick na złom, w tym:

  • naczepy
  • samochody osobowe
  • samochody dostawcze

Pracujemy szybko i sprawnie w branży złomowania samochodów.

Ostatnie usługi wykonane dla naszych klientów:

złomowanie auta powypadkowego Katowice, złomowanie samochodu ciężarowego Ruda Śląska, skup ciągnika rolnego Rybnik, złomowanie samochodu osobowego Częstochowa, złomowanie samochodu powypadkowego Bytom, złomowanie osobówki Chorzów, złomowanie auta powypadkowego Czechowice-Dziedzice, złomowanie ciągnika rolnego Bielsko-Biała, złomowanie auta powypadkowego Katowice Osiedle Paderewskiego, złomowanie samochodu ciężarowego Jastrzębie-Zdrój, złomowanie pojazdu powypadkowego Częstochowa, skup pojazdu osobowego Katowice Załęska Hałda-Brynów, skup samochodu ciężarowego Częstochowa Tysiąclecie, złomowanie auta powypadkowego Gliwice, złomowanie osobówki Zabrze, złomowanie pojazdu osobowego Katowice Giszowiec, złomowanie samochodu ciężarowego Jaworzno, skup auta osobowego Sosnowiec, skup maszyny rolnej Tychy

Doinformuj się

Zyskaj najistotniejsze informacje odnośnie ubezpieczeń oferowanych przez naszą firmę

Czy zapewniacie transport samochodu na złomowisko?

Nie powinieneś się o nic obawiać. Posiadamy własne lawety, które są wyposażone w silne wyciągarki. Z nami nie musisz się martwić o transport!

Szukam kogoś, kto odkupi mój powypadkowy samochód. Gdzie szukać?

Nasza firma odkupi od Ciebie każdy samochód. Obojętne, czy pojazd jest sprawne, czy też po wypadku. Zawsze zaproponujemy najlepszą cenę!

Jak długo trzeba czekać na pieniądze za samochód? Czy płacicie gotówką?

Nasza firma pieniądze wypłaca natychmiastowo po zjawieniu się po pojazdu. Gotówka zawsze trafi prosto do Twojej ręki.

Jaka firma zaoferuje mi najwięcej za mój samochód?

Nasza firma oferuje najlepszą cenę i zawsze wypłacamy gotówkę prosto do Twojej ręki. Zajmujemy się również wszystkimi formalnościami i wystawiamy odpowiednie dokumenty do urzędu.

Zadzwoń: 889 234 445