MENU
Jesteś tutaj: GDZIE DZIAŁAMY Skup aut Skup aut Zabrze

Skup aut powypadkowych

Zadzwoń: 889 234 445

Skup aut Zabrze

Potrzebujesz firmy zajmującej się skupem pojazdów w Zabrzu? Dołożymy wszelkich starań aby Ci pomóc.

Oferujemy bezproblemowe złomowanie samochodu zapewniając atrakcyjną gotówkę.
Zapoznaj się z naszą ofertą i zostań naszym klientem.

Kilka słów o naszej firmie

Na Śląsku jak i w całej Polsce działamy od 2011 roku. Od początku działalności naszej firmy stawiamy na rozwój oraz poprawę umiejętności obsługi naszego klienta. Naszą pracę (zajmujemy się opłacalnym skupem oraz złomowaniem aut) wykonujemy z dbałością o detale i pasją. Dzięki temu, w dowolnym momencie można liczyć na naszą pomoc. To dobrze że trafiłeś na naszą stronę - już za chwilę możesz zostać naszym kolejnym zadowolonym klientem.

Poszukujesz firmy, która zezłomuje Twój pojazd? Dobrze by było, aby firma dobrze zapłaciła za pojazd oraz szybko go przewiozła na złomowisko? Z nami jest to na wyciągnięcie ręki! Nasza firma to doświadczenie i fachowa stacja demontażu samochodów. Klientom oferujemy szereg usług, a głównie prędkość wykonywania usług i sowitą zapłatę za skup samochodów na złomowanie.

Jak działamy?

Nie wiesz co zrobić ze swoim zepsutym pojazdem? Zależy Ci na szybkim złomowaniu samochodu i zaświadczeniu do wydziału komunikacji, który umożliwi Ci wyrejestrować swój pojazd aby przestać płacić składki. Wszystko to jest na wyciągnięcie ręki.

Czekamy na Twój telefon!
Pracujemy od poniedziałku do piątku 9 - 16
Tel.: 889-234-445
Lub napisz: pawel@nmsilesia.pl

Jak skorzystać z usług Skup Aut Gotówka?

  1. Skontaktuj się z nami pod numerem 889-234-445, opowiedz nam co chcesz zezłomować. Postaramy się przedstawić cenę, którą możemy zaoferować za ten samochód. Zaproponujemy także termin, w trakcie którego zjawimy się po Twój pojazd. Jeśli nasza oferta zostanie zaakceptowana, rezerwujemy datę kiedy zjawimy się po samochód.
  2. Wszystkie formalności załatwiamy za Ciebie. W umówionym dniu oraz godzinie przyjedziemy naszą lawetą po wskazany samochód, który chcesz zezłomować. Dla nas bez różnicy, gdy samochód nie porusza się na własnych kołach. Zapewniamy lawety które oferują płyty najazdowe i silne wciągarki. Radzimy sobie również z z większymi pojazdami, gdyż dysponujemy lawetami z dźwigiem HDS. Nasz pracownik na miejscu uzupełnia umowę kupna/sprzedaży samochodu, jak i niezwłocznie wypłaca Państwu pieniądze za skup auta. W przypadku jeśli pojazd przeznaczony jest do złomowania, zostanie wystawione odpowiednie zaświadczenie.
  3. Transport pojazdu na złom. To wszystko! Właśnie sprzedałeś nam swój samochód. W tej chwili nasza firma zabezpieczy samochód na lawecie i wyruszy z nim prosto na złomowisko w Katowicach. Tam pojazd zostanie wypakowany oraz pojedzie niezwłocznie do Stacji Demontażu Pojazdów. Zostanie tam opróżniony z płynów eksploatacyjnych, wymontowane zostaną szyby, elementy wyposażenia wnętrza, a karoseria zamieni się w czysty złom!

Z tego jesteśmy dumni

  • szybki transport samochodu
  • błyskawiczna gotówka do ręki
  • posiadamy własny indywidualny transport

Lokalizacja

Głównym rejonem Polski, na którym działamy są Zabrze, jak również całe województwo śląskie, a także okolice. Natomiast usługi świadczymy dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów.

Prowadzimy skup samochodów działających, rozbitych oraz takick na złom, głównie:

  • samochody osobowe
  • samochody dostawcze
  • naczepy oraz przyczepy

Pracujemy szybko i profesjonalnie w branży skupu samochodów.

Ostatnie usługi wykonane dla naszych klientów:

złomowanie pojazdu osobowego Zabrze, skup samochodu osobowego Bieruń, złomowanie ciężarówki Zabrze, złomowanie ciągnika rolnego Sosnowiec, złomowanie samochodu osobowego Katowice, złomowanie auta powypadkowego Katowice Ligota-Panewniki, złomowanie auta powypadkowego Bielsko-Biała, skup maszyny rolnej Cieszyn, skup samochodu ciężarowego Bytom, skup samochodu osobowego Katowice Śródmieście, złomowanie auta powypadkowego Częstochowa Trzech Wieszczów, skup ciągnika rolnego Ruda Śląska, złomowanie osobówki Mikołów, złomowanie ciężarówki Częstochowa, złomowanie pojazdu osobowego Pszczyna, złomowanie samochodu powypadkowego Gliwice, złomowanie pojazdu powypadkowego Mysłowice, złomowanie auta powypadkowego Radlin, złomowanie samochodu ciężarowego Katowice Piotrowice-Ochojec

Zobacz co warto wiedzieć!

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania klientów odnośnie ubezpieczeń samochodów marki Bentley

Czy zapewniacie transport samochodu na złomowisko?

Dzięki nam nie powinieneś się niczego obawiać. Posiadamy własne lawety wyposażone w profesjonalne wyciągarki. Z nami nie musisz się martwić o transport!

Szukam kogoś, kto odkupi mój niedziałający samochód. Gdzie szukać?

Nasza firma odkupi od Ciebie każdy pojazd. Nie liczy się dla nas stan techniczny pojazu. Zawsze zaproponujemy najlepszą cenę!

Jak długo trzeba czekać na pieniądze za pojazd? Czy płacicie gotówką?

Gotówkę wypłacamy niezwłocznie po zjawieniu się po pojazdu. Zawsze do Twojej ręki i zawsze gotówką.

Gzie powinienem zezłomować mój pojazd?

Nasza firma oferuje najlepszą cenę i zawsze wypłacamy gotówkę prosto do Twojej ręki. Zajmujemy się również wszelkimi formalnościami i wystawiamy wymagane dokumenty.

Zadzwoń: 889 234 445