MENU
Jesteś tutaj: GDZIE DZIAŁAMY Złomowanie aut Złomowanie aut Bielsko-Biała

Skup aut powypadkowych

Zadzwoń: 889 234 445

Złomowanie aut Bielsko-Biała

Potrzebujesz firmy zajmującej się złomowaniem pojazdów w Bielsku-Białym? Możemy Ci pomóc!

Zobacz co mamy w ofercie i zostań naszym kolejnym zadowolonym klientem.

O naszej firmie

Naszą obecną działalność prowadzimy od 2011 roku. Długoterminowe plany, duch przedsiębiorczości oraz nastawienie na innowacyjność, od tego czasu, wyróżniają naszą firmę na tle konkurencji. Na co dzień pracujemy nad szybkim skupem oraz złomowaniem pojazdów. Robim to z sumiennością i dbałością o detale. Z tego powodu jeśli poszukujesz prawdziwych fachowców w branży, warto kontaktować się z naszą firmą. Uważamy, że to ważne aby słuchać swoich klientów i chętnie podejmiemy z Tobą współpracę.

Potrzebujesz firmy, która szybko zezłomuje Twój pojazd? Dobrze by było, gdyby firma dobrze zapłaciła za auto oraz szybko go przewiozła na złomowisko? Nasza firma oferuje to wszystko! Nasz auto złom to wiele doświadczenia oraz fachowa stacja demontażu samochodów. Wszystkim chętnym zapewniamy wiele usług, ale głównie krótki czas wykonywania usług i atrakcyjną kasę za skup samochodów na złomowanie.

Jak działamy?

Nie wiesz co zrobić ze swoim zepsutym samochodem? Zależy Ci na szybkim złomowaniu samochodu i zaświadczeniu do wydziału komunikacji, który umożliwi Ci wyrejestrować swój pojazd i przestaniesz płacić składki. Wszystko to jest na wyciągnięcie ręki.

Dowiedz się jak zamówić Skup Aut Gotówka!

  1. Zadzwoń pod numer +48889234445, powiedz nam o przedmiocie przeznaczonym do złomowania. Nasz pracownik przedstawi cenę, którą możemy dać za samochód. Otrzymasz również potwierdzenie terminu, w trakcie którego możemy się po niego zjawić. W momencie zaakceptowania prez Ciebie oferty, zarezerwujemy datę kiedy przyjedziemy po pojazd.
  2. Wszystkie formalności załatwiamy za Ciebie. W wyznaczonym terminie oraz godzinie nasza laweta przyjedzie po wskazany pojazd, który planujesz sprzedać na złom. Nie jest dla nas problemem, jeśli samochód porusza się na własnych kołach czy też nie. Nasze lawety wyposażone są w płyty najazdowe jak i również wciągarki. Radzimy sobie także z dużym gabarytem pojazdów, gdyż dysponujemy lawetami z dźwigiem HDS. Na miejscu nasz pracownik sporządza umowę sprzedaży samochodu, oraz wypłaca Państwu gotówkę za skup auta. Jeśli samochód ostatecznie przeznaczony jest do złomowania, otrzymają Państwo także zaświadczenie o tym.
  3. Transport pojazdu na złom. To tyle! Właśnie sprzedałeś nam swój pojazd. Teraz pracownik zabezpieczy pojazd na lawecie i przetransportuje go prosto na złomowisko w Katowicach. Tam samochód zostanie rozładowany i trafi prosto do Stacji Demontażu Pojazdów. Wtedy zostanie opróżniony z płynów eksploatacyjnych, wymontowane zostaną szyby, elementy wyposażenia wnętrza, a karoseria zostanie zezłomowana

Szukasz firmy zajmującej się złomowaniem samochodów?
Zadzwoń do nas teraz: 889234445
Pracujemy: poniedziałek - piątek od 9 do 16
Lub napisz: pawel@nmsilesia.pl

Nasze dobre strony

  • krótki czas realizacji
  • płatność gotówką
  • posiadamy własny indywidualny transport

Gdzie nas znajdziesz

Głównym rejonem Polski, na którym działamy są Bielsko-Biała, jak również całe województwo śląskie, a także okolice. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z ofertą i skontaktuj się niezwłocznie.

Zajmujemy się skupem aut działających, rozbitych oraz takick na złom:

  • naczepy
  • samochody dostawcze
  • samochody osobowe

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania napisz lub zadzwoń! Chętnie odpowiemy.

Ostatnie usługi wykonane dla naszych klientów:

złomowanie auta powypadkowego Mysłowice, skup auta osobowego Chorzów, złomowanie ciężarówki Ustroń, skup pojazdu osobowego Częstochowa Północ, złomowanie ciągnika rolnego Zabrze, skup ciągnika rolnego Bielsko-Biała, złomowanie auta powypadkowego Tychy, złomowanie ciężarówki Ruda Śląska, skup ciągnika rolnego Katowice Piotrowice-Ochojec, skup ciężarówki Katowice, złomowanie auta powypadkowego Katowice, złomowanie auta powypadkowego Katowice Szopienice-Burowiec, złomowanie samochodu Sosnowiec, złomowanie pojazdu powypadkowego Bytom, złomowanie samochodu osobowego Dąbrowa Górnicza, złomowanie pojazdu powypadkowego Gliwice, złomowanie samochodu ciężarowego Czeladź, złomowanie pojazdu osobowego Katowice Osiedle Paderewskiego, złomowanie samochodu RybnikSiemianowice Śląskie

Zobacz co warto wiedzieć!

Dowiedz się o najważniejszych informacjach odnośnie ubezpieczeń samochodów marki Bentley

Czy zapewniacie transport pojazdu na złomowisko?

Nie powinieneś się o nic obawiać. Nasz auto Złom posiada własne lawety, które są wyposażone w profesjonalne wyciągarki. Z nami nie musisz się martwić o transport!

Kto mógłby odkupić mój niedziałający samochód. Gdzie szukać?

Nasza firma odkupi od Ciebie każdy pojazd. Nie liczy się dla nas stan techniczny pojazu. Zawsze zaproponujemy najlepszą cenę!

Kiedy wypłacacie pieniądze za pojazd? Czy płacicie gotówką?

Nasza firma pieniądze wypłaca od razu po odebraniu pojazdu. Gotówka trafi prosto do Twojej ręki.

Gzie powinienem zezłomować mój samochód?

To właśnie my oferujemy najlepszą cenę oraz płacimy gotówką. Nasza firma zajmie się wszelkimi formalnościami i wystawiamy odpowiednie dokumenty.

Zadzwoń: 889 234 445