MENU
Jesteś tutaj: GDZIE DZIAŁAMY Złomowanie aut Złomowanie aut Zabrze

Skup aut powypadkowych

Zadzwoń: 889 234 445

Złomowanie aut Zabrze

Potrzebujesz firmy zajmującej się złomowaniem samochodów w Zabrzu? Możemy Ci pomóc.

Zapoznaj się z naszą ofertą.

Poznaj naszą firmę

Działamy w branży złomowania aut od kilkunastu lat. Od samego początku naszego istnienia stawiamy na stały rozwój, a także doskonalenie jakości obsługi klientów. Na co dzień zajmujemy się profesjonalnym skupem oraz złomowaniem pojazdów i lubimy swoją pracę. Z tego też powodu nawet nasza wysoko wykwalifikowana kadra stale podnosi poziom oferowanych usług. Jesteśmy gotowi podjąć z Tobą współpracę, ponieważ stawiamy dobro klienta na pierwszym miejscu.

Szukasz firmy, która szybko i profesjonalnie odkupi Twój samochód? Przydałoby się, aby firma przyzwoicie zapłaciła za auto i szybko go przewiozła na złomowisko? Jest to możliwe razem z nami! Nasz auto złom to ogrom doświadczenia oraz nowoczesna stacja demontażu samochodów. Klientom oferujemy wiele usług, a głównie szybkość działania i atrakcyjną zapłatę za skup aut na złomowanie.

Jak działa Skup Aut Gotówka?

Chcesz pozbyć się niesprawnego samochodu? Zależy Ci na szybkim złomowaniu samochodu i zaświadczeniu do wydziału komunikacji, który pozwoli Ci wyrejestrować pojazd aby przestać płacić ubezpieczenie. Wszystko to jest na wyciągnięcie ręki.

Dowiedz się jak zamówić Skup Aut Gotówka!

  1. Jesteśmy do dyspozycji pod numerem +48 889 234 445, powiedz nam co masz do zezłomowania. Przedstawimy Ci cenę, którą jesteśmy w stanie dać za samochód. Potwierdzimy również termin, w trakcie którego możemy się po niego zjawić. Jeśli nasza oferta Cię zadowoli, zarezerwujemy termin przyjedziemy z lawetą po samochód.
  2. Załatwiamy wszystkie formaloności. W umówionym dniu oraz godzinie zjawimy się naszą lawetą po umówiony pojazd, który zamierzasz nam sprzedać na złom. Nie jest dla nas problemem, gdy samochód porusza się na własnych kołach czy też nie. Posiadamy lawety zawierające płyty najazdowe jak i również wciągarki. Radzimy sobie również z dużym gabarytem pojazdów, gdyż posiadamy lawety z dźwigiem HDS. Nasz pracownik na miejscu wypełnia umowę kupna samochodu, również niezwłocznie wypłaca Państwu ustaloną kwotę za skup auta. W przypadku gdy samochód ostatecznie przeznaczony jest do złomowania, otrzymają Państwo także zaświadczenie o tym.
  3. Transportowanie pojazdu na miejsce. To tyle! W tej chwili sprzedałeś nam swój samochód. W tej chwili pracownik zabezpieczy pojazd na lawecie i wyruszy z nim prosto na złomowisko w Katowicach. Na miejscu zostanie rozładowany i trafi do Stacji Demontażu Pojazdów. Tam zostanie osuszony z płynów eksploatacyjnych, wymontowane zostaną szyby, elementy wyposażenia wnętrza, a karoseria zostanie zezłomowana

Nasze dobre strony

  • krótki czas realizacji
  • natychmiast wypłacamy pieniądze
  • posiadamy własne lawety

Odwiedź nas

Obszar naszej działalności to województwo śląskie, Zabrze oraz okoliczne miejscowości. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z ofertą i skontaktuj się niezwłocznie.

Prowadzimy skup pojazdów działających, rozbitych oraz na złom, głównie:

  • samochody dostawcze
  • auta osobowe
  • naczepy oraz przyczepy

Funkcjonujemy wydajnie i sprawnie w branży złomowania samochodów.

Ostatnie usługi wykonane dla naszych klientów:

złomowanie osobówki Ruda Śląska, złomowanie auta powypadkowego Bielsko-Biała, złomowanie samochodu osobowego Bieruń, skup auta osobowego Katowice Załęska Hałda-Brynów, złomowanie samochodu powypadkowego Katowice, złomowanie ciężarówki Gliwice, złomowanie maszyny rolnej Ruda Śląska, złomowanie ciężarówki Zabrze, złomowanie ciężarówki Czerwionka-Leszczyny, skup samochodu ciężarowego Bytom, skup maszyny rolnej Katowice Szopienice-Burowiec, skup pojazdu osobowego Tarnowskie Góry, złomowanie auta powypadkowego Częstochowa Raków, złomowanie osobówki Wodzisław Śląski, złomowanie samochodu powypadkowego Knurów, złomowanie pojazdu powypadkowego Częstochowa, złomowanie pojazdu powypadkowego Wisła, złomowanie pojazdu osobowego Sosnowiec, skup maszyny rolnej Katowice Osiedle Witosa

Zobacz co warto wiedzieć!

Zyskaj najistotniejsze informacje odnośnie ubezpieczeń oferowanych przez naszą firmę

Czy jestem zmuszony dostarczyć samochód?

Dzięki nam nie powinieneś się niczego obawiać. Nasz auto Złom posiada własne lawety, które są wyposażone w silne wyciągarki. Transportem zajmiemy się całkowicie za Ciebie!

Chciałbym sprzedać mój niedziałający samochód. Czy jest to możliwe?

Odkupimy od Ciebie każdy pojazd. Nie liczy się dla nas stan techniczny pojazu. Damy Ci najlepszą cenę!

Jaki jest czas oczekiwania na pieniądze za pojazd? Czy płacicie gotówką?

Nasza firma pieniądze wręcza niezwłocznie po zjawieniu się po pojazdu. Zawsze do Twojej ręki i zawsze gotówką.

Gzie powinienem zezłomować moje auto?

To właśnie my oferujemy najlepszą cenę oraz zawsze wypłacamy gotówkę prosto do Twojej ręki. Zajmiemy się za Ciebie wszelkimi formalnościami oraz wystawiamy potrzebne dokumenty.

Zadzwoń: 889 234 445