MENU
Jesteś tutaj: GDZIE DZIAŁAMY Kasacja samochodów Kasacja samochodów Warszawa

Skup aut powypadkowych

Zadzwoń: 889 234 445

Kasacja samochodów Warszawa

Skup samochodów w Warszawie? Dobrze się składa.

Zapoznaj się z naszą ofertą.

O nas

Działamy na polskim rynku od kilkunastu lat. Od tamtego czasu niezmiennie rozwijamy nasz profesjonalizm oraz staramy się działać tak aby nasz klient niezmiennie był zadowolony. Na co dzień pracujemy nad skupem samochodów i lubimy swoją pracę. Z tego też powodu nawet nasza bardzo wysoko wykwalifikowana kadra stale podnosi poziom oferowanych usług. To dobrze że trafiłeś na naszą stronę - już za chwilę możesz zostać naszym kolejnym zadowolonym klientem.

Potrzebujesz firmy, która zezłomuje Twój samochód? Dobrze by było, aby firma dobrze zapłaciła za auto oraz szybko go przetransportowała na złomowisko? Nasza firma oferuje to wszystko! Nasz auto złom to ogrom doświadczenia oraz profesjonalna stacja demontażu samochodów. Każdemu zapewniamy szereg usług, a przede wszystkim krótki czas wykonywania usług i godną gotówkę za skup aut na złomowanie.

Jak działa Skup Aut Gotówka?

Nie wiesz co zrobić ze swoim niesprawnym pojazdem? Zależy Ci na szybkim złomowaniu samochodu i odpowiednim dokumencie do wydziału komunikacji? Dzięki niemu będziesz w stanie wyrejestrować pojazd i przestaniesz płacić ubezpieczenie. To same korzyści, które są na wyciągnięcie ręki.

Szukasz firmy zajmującej się złomowaniem samochodów?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji: 889 234 445
Pracujemy od poniedziałku do piątku od 9tej do 16tej
Bądź skontaktuj się mailowo: pawel@nmsilesia.pl

Jak skorzystać z usług Skup Aut Gotówka?

  1. Jesteśmy do dyspozycji pod numerem 889 234 445, powiedz nam co chcesz zezłomować. Postaramy się przedstawić cenę, którą możemy zapłacić za samochód. Zapewnimy Cię także o terminie, w którym przyjedziemy po Twój pojazd. W momencie zaakceptowania prez Ciebie oferty, zarezerwujemy datę przyjazdu lawety po samochód na złom.
  2. Załatwiamy wszystkie formaloności. W wyznaczonym terminie i godzinie nasze auto laweta przyjedzie po wskazany samochód, który zamierzasz nam sprzedać na złom. Nie jest dla nas problemem, jeżeli samochód porusza się na własnych kołach czy też nie. Posiadamy lawety zawierające płyty najazdowe jak i również silne wciągarki. Damy radę także z dużym gabarytem pojazdów, gdyż dysponujemy lawetami z dźwigiem HDS. Na miejscu nasz pracownik uzupełnia umowę kupna pojazdu, a także niezwłocznie wypłaca Państwu umówioną sumę za skup auta. Jeśli pojazd przeznaczony jest do złomowania, otrzymają Państwo także zaświadczenie o tym.
  3. Przetransportowanie pojazdu na złomowisko. To wszystko! W tym momencie pozbyłeś się problemu i otrzymałeś gotówkę. Teraz nasza firma zabezpieczy samochód na lawecie i przetransportuje niezwłocznie na złomowisko w Katowicach. Tam zostanie wypakowany oraz trafi prosto do Stacji Demontażu Pojazdów. Tam zostanie opróżniony z płynów eksploatacyjnych, wymontowane zostaną szyby, elementy wyposażenia wnętrza, a goła karoseria zamieni się w czysty złom!

Dlaczego nasza firma?

  • atrakcyjne terminy
  • płatność gotówką
  • posiadamy własny indywidualny transport

Lokalizacja

Obszar naszej działalności to województwo mazowieckie, Warszawa oraz okoliczne miejscowości. Natomiast usługi świadczymy dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów.

Prowadzimy skup pojazdów działających, rozbitych oraz takick na złom, głównie:

  • naczepy
  • samochody dostawcze
  • osobówki

Jeżeli nurtują Cię jeszcze jakieś pytania dzwoń! Odpowiemy jeszcze dziś.

Ostatnie usługi wykonane dla naszych klientów:

złomowanie samochodu powypadkowego Jaworzno, złomowanie auta powypadkowego Zabrze, złomowanie auta powypadkowego Gliwice, złomowanie auta powypadkowego Knurów, złomowanie samochodu Wisła, złomowanie pojazdu osobowego Częstochowa, złomowanie auta powypadkowego Katowice Bogucice, złomowanie samochodu powypadkowego Bytom, złomowanie osobówki Chorzów, skup maszyny rolnej Rybnik, złomowanie ciężarówki Sosnowiec, skup ciągnika rolnego Gliwice, złomowanie ciężarówki Racibórz, złomowanie maszyny rolnej Częstochowa Trzech Wieszczów, skup pojazdu osobowego Jastrzębie-Zdrój, skup auta osobowego Bielsko-Biała, złomowanie samochodu Ruda Śląska, skup samochodu ciężarowego Katowice Zawodzie, złomowanie ciężarówki Katowice

Często zadawane pytania

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania klientów odnośnie ubezpieczeń samochodów marki Bentley

Czy zapewniacie transport samochodu na złomowisko?

Nie powinieneś się o nic obawiać. Nasz auto Złom posiada własne lawety, które są wyposażone w profesjonalne wyciągarki. Z nami transport to tylko formalność.

Szukam kogoś, kto odkupi mój niedziałający samochód. Czy wiąże się to z problemami?

Odkupimy od Ciebie każdy pojazd. Nie liczy się dla nas stan techniczny pojazu. Zawsze zaproponujemy najlepszą cenę!

Jak długo trzeba czekać na pieniądze za pojazd? Czy płacicie gotówką?

Ustaloną wcześniej kwotę wypłacamy natychmiastowo po odebraniu pojazdu. Gotówka zawsze trafi prosto do Twojej ręki.

Jaka firma da atrakcyjną cenę za mój pojazd?

To właśnie my oferujemy najlepszą cenę i płacimy gotówką. Zajmiemy się za Ciebie wszelkimi formalnościami i wystawiamy odpowiednie dokumenty.

Zadzwoń: 889 234 445