MENU
Jesteś tutaj: GDZIE DZIAŁAMY Kasacja samochodów Kasacja samochodów Bielsko-Biała

Skup aut powypadkowych

Zadzwoń: 889 234 445

Kasacja samochodów Bielsko-Biała

Potrzebujesz firmy zajmującej się złomowaniem samochodów w Bielsku-Białym? Dobrze się składa!

Zobacz co mamy do zaoferowania i zostań naszym kolejnym zadowolonym klientem.

Poznaj nas

Działamy na polskim rynku już od 2011 roku. Od samego początku działalności naszej firmy ciągle udoskonalamy nasze umiejętności oraz staramy się, aby każdy klient, został obsłużony według jak najwyższych standardów. Na co dzień pracujemy nad profesjonalnym skupem oraz złomowaniem aut. Pracujemy z zaangażowaniem i dbałością o szczegóły. Dzięki temu, mimo iż posiadamy wysoko wykwalifikowaną kadrę poziom świadczonych przez nas usług, niezmiennie rośnie. To dobrze że trafiłeś na naszą stronę - już za chwilę możesz zostać naszym kolejnym zadowolonym klientem.

Szukasz firmy, która szybko i profesjonalnie odkupi Twój samochód? Przydałoby się, aby również za niego przyzwoicie zapłaciła i szybko go przewiozła na złomowisko? Nasza firma oferuje to wszystko! Nasza firma to ogrom doświadczenia oraz nowoczesna stacja demontażu samochodów. Wszystkim klientom naszej firmy oferujemy wiele usług, a przede wszystkim szybkość działania i sowitą gotówkę za skup samochodów na złomowanie.

Jak działa Skup Aut Gotówka?

Nie wiesz co zrobić ze swoim zepsutym samochodem? Zależy Ci na szybkim złomowaniu samochodu i odpowiednim dokumencie do wydziału komunikacji,dzięki któremu będziesz w stanie wyrejestrować swój samochód aby przestać płacić za niego składki. Te wszystkie korzyści są na wyciągnięcie ręki.

Jak skorzystać z usług Skup Aut Gotówka?

  1. Jesteśmy do dyspozycji pod numerem +48889234445, powiedz nam jaki samochód chcesz zezłomować. Zaoferujemy cenę, którą jesteśmy w stanie dać za ten pojazd. Zaproponujemy także termin, w trakcie którego przyjedziemy po Twój pojazd. Jeśli nasza oferta zostanie zaakceptowana, rezerwujemy datę przyjazdu lawety po pojazd na złom.
  2. Skup aut i formalności. W umówionym dniu oraz godzinie przyjedziemy naszą lawetą po umówiony samochód, który zamierzasz sprzedać na złom. Nie stanowi dla nas problemu w załadunku, jeśli samochód jest nieruchomy. Zapewniamy lawety zawierające płyty najazdowe jak i również silne wciągarki. W przypadku dużych pojazdów posiadamy lawety z dźwigiem HDS. Na miejscu nasz pracownik wypełnia umowę sprzedaży pojazdu, oraz wypłaca Państwu umówioną sumę za skup auta. W przypadku gdy samochód przeznaczony jest do złomowania, zostaną wypełnione odpowiednie papiery.
  3. Transportowanie pojazdu na złom. To tyle! Właśnie pozbyłeś się złomu i otrzymałeś gotówkę. W tej chwili pracownik zabezpieczy samochód na lawecie i przetransportuje go prosto na złomowisko w Katowicach. Na miejscu pojazd zostanie wypakowany oraz trafi prosto do Stacji Demontażu Pojazdów. Wtedy zostanie opróżniony z płynów eksploatacyjnych, wymontowane zostaną szyby, elementy wyposażenia wnętrza, a goła karoseria zamieni się w czysty złom!

To dla nas ważne

  • szybki transport auta
  • natychmiast wypłacamy pieniądze
  • posiadamy własny indywidualny transport

Gdzie działamy

Obszar naszej działalności to województwo śląskie, Bielsko-Biała oraz okoliczne miejscowości. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z ofertą i skontaktuj się niezwłocznie.

Zajmujemy się skupem aut działających, powypadkowych oraz takick na złom:

  • samochody osobowe
  • naczepy
  • samochody dostawcze

Jeśli nurtują Cię jakiekolwiek pytania zadzwoń natychmiast! Odpowiemy jeszcze dzisiaj.

Ostatnie usługi wykonane dla naszych klientów:

złomowanie samochodu Częstochowa, skup ciągnika rolnego Bielsko-Biała, złomowanie auta powypadkowego Mysłowice, złomowanie maszyny rolnej Jaworzno, złomowanie samochodu Ruda Śląska, złomowanie ciężarówki Zabrze, złomowanie samochodu powypadkowego Mikołów, złomowanie auta powypadkowego Zabrze, złomowanie osobówki Katowice Zawodzie, skup ciężarówki Sosnowiec, złomowanie ciężarówki Chorzów, skup ciągnika rolnego Rybnik, złomowanie samochodu osobowego Żywiec, złomowanie auta powypadkowego Katowice, skup auta osobowego Częstochowa Raków, złomowanie auta powypadkowego Katowice Osiedle Tysiąclecia, skup samochodu osobowego Jastrzębie-Zdrój, złomowanie auta powypadkowego Bytom, złomowanie samochodu ciężarowego Katowice Piotrowice-Ochojec

Zobacz co warto wiedzieć!

Dowiedz się o najważniejszych informacjach odnośnie ubezpieczeń samochodów marki Bentley

Jak załatwić transport auta na złomowisko?

Dzięki nam nie powinieneś się niczego obawiać. Posiadamy własne lawety, które są wyposażone w profesjonalne wyciągarki. Z nami nie musisz się martwić o transport!

Kto mógłby odkupić mój powypadkowy samochód. Czy jest to możliwe?

Nasza firma odkupi od Ciebie każdy pojazd. Bez różnicy czy jeździ o własnych kołach, czy też nie. Zawsze zaproponujemy najlepszą cenę!

Jaki jest czas oczekiwania na pieniądze za pojazd? Czy płacicie gotówką?

Nasza firma pieniądze wręcza niezwłocznie po zjawieniu się po pojazdu. Zawsze do Twojej ręki i zawsze gotówką.

Gzie powinienem zezłomować mój pojazd?

Nasza firma oferuje najlepszą cenę oraz płacimy gotówką. Zajmiemy się za Ciebie wszystkimi formalnościami oraz wystawiamy wymagane dokumenty do urzędu.

Zadzwoń: 889 234 445