MENU
Jesteś tutaj: GDZIE DZIAŁAMY Kasacja samochodów Kasacja samochodów Chorzów

Skup aut powypadkowych

Zadzwoń: 889 234 445

Kasacja samochodów Chorzów

Potrzebujesz firmy zajmującej się złomowaniem aut w Chorzowie? Dobrze się składa.

Sprawdź co mamy do zaoferowania i zostań naszym zadowolonym klientem.

O naszej firmie

Na Śląsku jak i w całej Polsce działamy od 2011 roku. Już od powstania działalności naszej firmy stawiamy na stały rozwój oraz poprawę umiejętności obsługi naszych klientów. Na co dzień zajmujemy się skupem aut i lubimy to co robimy. Dzięki takim działaniom, w każdej sytuacji można liczyć na naszą pomoc. Uważamy, że to ważne aby słuchać swoich klientów i chętnie podejmiemy z Tobą współpracę.

Potrzebujesz firmy, która szybko i profesjonalnie odkupi Twój samochód? Przydałoby się, gdyby również za niego przyzwoicie zapłaciła oraz szybko oraz samodzielnie go przetransportowała na złomowisko? Jest to możliwe razem z nami! Nasza firma to doświadczenie i nowoczesna stacja demontażu samochodów. Wszystkim chętnym zapewniamy wiele usług, ale głównie prędkość działania i sowitą zapłatę za skup pojazdów na złomowanie.

Jak działa Skup Aut Gotówka?

Chcesz się pozbyć niesprawnego samochodu? Zależy Ci na szybkim złomowaniu samochodu oraz odpowiednim dokumencie do wydziału komunikacji? Dzięki niemu będziesz w stanie wyrejestrować swój samochód i przestaniesz płacić ubezpieczenie. To same korzyści, które są na wyciągnięcie ręki.

Jak skorzystać z usług Skup Aut Gotówka?

  1. Jesteśmy do dyspozycji pod numerem 889234445, powiedz nam o przedmiocie przeznaczonym do złomowania. Zaoferujemy Ci cenę, którą możemy zaoferować za ten samochód. Otrzymasz również potwierdzenie terminu, w trakcie którego przyjedziemy po niego. W momencie zaakceptowania prez Ciebie oferty, zarezerwujemy datę przyjazdu lawety po pojazd na złom.
  2. Załatwiamy wszystkie formaloności. W wyznaczonym terminie oraz godzinie przyjedziemy naszą lawetą po pojazd, który chcesz sprzedać na złom. Nie stanowi dla nas problemu w załadunku, czy samochód nie porusza się na własnych kołach. Posiadamy lawety wyposażone są w płyty najazdowe oraz silne wciągarki. W przypadku dużych pojazdów posiadamy lawety z dźwigiem HDS. Nasz pracownik na miejscu wypełnia umowę kupna/sprzedaży samochodu, jak i wypłaca Państwu pieniądze za skup auta. W przypadku gdy samochód nie nadaje się do żadnego użytku i przeznaczone mu jest złomowanie, zostaną wypełnione odpowiednie papiery.
  3. Przetransportowanie pojazdu na miejsce. To tyle! Właśnie sprzedałeś nam swój samochód. Obecnie pracownik zabezpieczy samochód na lawecie i przetransportuje prosto na złomowisko w Katowicach. Na złomowisku pojazd zostanie rozładowany oraz pojedzie prosto do Stacji Demontażu Pojazdów. Zostanie tam osuszony z płynów eksploatacyjnych, wymontowane zostaną szyby, elementy wyposażenia wnętrza, a karoseria zamieni się w czysty złom!

Wyróżniamy się

  • atrakcyjne terminy
  • płatność gotówką
  • jesteśmy elastyczni jeśli chodzi o gabaryty pojazdu

Gdzie działamy

Głównym rejonem Polski, na którym działamy są Chorzów, jak również całe województwo śląskie, a także okolice. Podejmujemy się zleceń również dla klientów z większych odległości, dlatego jeśli tylko masz jakieś wątpliwości nie wahaj się zapytać.

Prowadzimy skup pojazdów całych, powypadkowych oraz takick na złom, głównie:

  • przyczepy
  • samochody dostawcze
  • auta osobowe

Jeśli nurtują Cię jeszcze jakieś pytania napisz lub zadzwoń! Skontaktujemy się.

Ostatnie usługi wykonane dla naszych klientów:

złomowanie samochodu Zabrze, skup ciągnika rolnego Łaziska Górne, skup samochodu osobowego Sosnowiec, złomowanie samochodu powypadkowego Katowice Ligota-Panewniki, złomowanie ciągnika rolnego Katowice, złomowanie samochodu ciężarowego Tychy, złomowanie pojazdu osobowego Dąbrowa Górnicza, złomowanie samochodu Mysłowice, złomowanie samochodu powypadkowego Częstochowa Raków, złomowanie auta powypadkowego Katowice Piotrowice-Ochojec, skup samochodu osobowego Katowice Śródmieście, złomowanie samochodu ciężarowego Gliwice, skup maszyny rolnej Lędziny, złomowanie pojazdu powypadkowego Częstochowa, złomowanie auta powypadkowego Katowice, złomowanie samochodu Piekary Śląskie, skup samochodu ciężarowego Bielsko-Biała, złomowanie pojazdu powypadkowego Bytom, złomowanie samochodu ciężarowego Ruda Śląska

Warto wiedzieć!

Dowiedz się o najważniejszych informacjach odnośnie oferty naszej firmy

Czy zapewniacie transport samochodu na złomowisko?

Nie powinieneś się o nic obawiać. Posiadamy własne lawety, które są wyposażone w profesjonalne wyciągarki. Z nami transport to tylko formalność.

Chciałbym sprzedać mój niedziałający samochód. Gdzie szukać?

Nasza firma odkupi od Ciebie każdy pojazd. Obojętne, czy pojazd jest sprawne, czy też po wypadku. Zawsze zaproponujemy najlepszą cenę!

Jaki jest czas oczekiwania na pieniądze za samochód? Czy płacicie gotówką?

Nasza firma pieniądze wręcza natychmiastowo po odebraniu pojazdu. Zawsze do Twojej ręki i zawsze gotówką.

Gzie powinienem zezłomować mój pojazd?

To właśnie my oferujemy najlepszą cenę oraz płacimy gotówką. Nasza firma zajmie się za Ciebie wszelkimi formalnościami i wystawiamy potrzebne dokumenty.

Zadzwoń: 889 234 445