MENU
Jesteś tutaj: GDZIE DZIAŁAMY Kasacja samochodów Kasacja samochodów Dąbrowa Górnicza

Skup aut powypadkowych

Zadzwoń: 889 234 445

Kasacja samochodów Dąbrowa Górnicza

Potrzebujesz firmy zajmującej się skupem samochodów w Dąbrowie Górniczej? Spełnimy Twoje oczekiwania!

Mamy w ofercie bezproblemowe oraz szybkie odkupienie samochodu oferując najlepszą cenę.
Sprawdź nasza ofertę i zostań naszym kolejnym klientem.

O naszej firmie

Istniejemy na rynku od ponad dekady. Od tego czasu stale udoskonalamy nasze umiejętności i staramy się działać tak aby klient zawsze był usatysfakcjonowany. Naszą pracę (zajmujemy się profesjonalnym skupem oraz złomowaniem pojazdów) wykonujemy z sumiennością i dbałością o szczegóły. Z tego też powodu nawet nasza dobrze wykwalifikowana kadra nieprzerwanie podnosi poziom wykonywanych usług. To dobrze że trafiłeś na naszą stronę - już za chwilę możesz zostać naszym kolejnym zadowolonym klientem.

Poszukujesz firmy, która szybko odkupi Twój pojazd? Dobrze by było, gdyby firma przyzwoicie zapłaciła za auto oraz szybko go przewiozła na złomowisko? Z nami jest to możliwe! Nasza firma to doświadczenie oraz profesjonalna stacja demontażu samochodów. Klientom zapewniamy szereg usług, a głównie szybkość działania i godną kasę za skup aut na złomowanie.

Jak działa Skup Aut Gotówka?

Zamierzasz się pozbyć zepsutego samochodu? Zależy Ci na czasie oraz odpowiednim dokumencie do wydziału komunikacji, który umożliwi Ci wyrejestrować swój samochód i przestaniesz płacić za niego ubezpieczenie. Te wszystkie korzyści są na wyciągnięcie ręki.

Poszukujesz firmy zajmującej się złomowaniem pojazdów?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji: 889-234-445
Pracujemy od poniedziałku do piątku 9:00 - 16:00
Bądź skontaktuj się mailowo: pawel@nmsilesia.pl

Dowiedz się jak zamówić Skup Aut Gotówka!

  1. Jesteśmy do dyspozycji pod numerem 889 234 445, opowiedz nam co chcesz zezłomować. Zaoferujemy Ci cenę, którą możemy dać za samochód. Zaproponujemy także termin, w którym przyjedziemy po Twój pojazd. Jeśli nasza oferta Cię zadowoli, zarezerwujemy datę kiedy przyjedziemy po samochód na złom.
  2. Wszystkie formalności załatwiamy za Ciebie. W wyznaczonym terminie i godzinie zjawimy się naszą lawetą po wskazany samochód, który zamierzasz nam sprzedać na złom. Nie stanowi dla nas problemu w załadunku, gdy pojazd jest nieruchomy. Zapewniamy lawety zawierające płyty najazdowe oraz silne wciągarki. W przypadku dużych pojazdów posiadamy lawety z dźwigiem HDS. Nasz pracownik na miejscu uzupełnia umowę kupna/sprzedaży samochodu, oraz niezwłocznie wypłaca Państwu pieniądze za skup auta. Jeśli samochód przeznaczony jest do złomowania, zostanie wystawione odpowiednie zaświadczenie.
  3. Transport samochodu na miejsce. To wszystko! W tym momencie pozbyłeś się złomu i otrzymałeś gotówkę. W tej chwili nasz pracownik zabezpieczy pojazd na lawecie i wyruszy z nim prosto na złomowisko w Katowicach. Na złomowisku samochód zostanie rozładowany i pojedzie do Stacji Demontażu Pojazdów. Wtedy zostanie osuszony z płynów eksploatacyjnych, wymontowane zostaną szyby, elementy wyposażenia wnętrza, a karoseria zostanie zezłomowana

Nasze atuty

  • błyskawiczna realizacja umowy
  • natychmiatowa wypłata gotówki
  • jesteśmy elastyczni jeśli chodzi o gabaryty pojazdu

Odwiedź nas

Obszar naszej działalności to województwo śląskie, Dąbrowa Górnicza oraz okoliczne miejscowości. Podejmujemy się zleceń również dla klientów z większych odległości, dlatego jeśli tylko masz jakieś wątpliwości nie wahaj się zapytać.

Prowadzimy skup samochodów całych, powypadkowych oraz takick na złom, w tym:

  • przyczepy
  • samochody dostawcze
  • pojazdy osobowe

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania lub wątpliwości zadzwoń natychmiast! Skontaktujemy się.

Ostatnie usługi wykonane dla naszych klientów:

złomowanie samochodu Bielsko-Biała, skup samochodu osobowego Częstochowa Trzech Wieszczów, złomowanie samochodu powypadkowego Piekary Śląskie, złomowanie auta powypadkowego Katowice Ligota-Panewniki, złomowanie samochodu ciężarowego Katowice, złomowanie osobówki Jaworzno, złomowanie samochodu powypadkowego Sosnowiec, złomowanie samochodu Gliwice, złomowanie pojazdu powypadkowego Katowice Załęska Hałda-Brynów, skup ciężarówki Bytom, złomowanie pojazdu powypadkowego Rydułtowy, złomowanie ciężarówki Wisła, skup maszyny rolnej Dąbrowa Górnicza, skup maszyny rolnej Zabrze, skup samochodu osobowego Lędziny, złomowanie ciągnika rolnego Katowice, złomowanie samochodu ciężarowego Katowice Śródmieście, złomowanie auta powypadkowego Częstochowa, złomowanie samochodu osobowego Ruda Śląska

Często zadawane pytania

Dowiedz się o najważniejszych informacjach odnośnie ubezpieczeń samochodów premium

Czy jestem zmuszony dowieźć samochód?

Dzięki nam nie powinieneś się niczego obawiać. Posiadamy własne lawety, które są wyposażone w silne wyciągarki. Transportem zajmiemy się całkowicie za Ciebie!

Chciałbym sprzedać mój powypadkowy samochód. Czy wiąże się to z problemami?

Odkupimy od Ciebie każdy samochód. Obojętne, czy pojazd jest sprawne, lub powypadkowe. Zawsze zaproponujemy najlepszą cenę!

Jak długo trzeba czekać na pieniądze za samochód? Czy płacicie gotówką?

Nasza firma pieniądze wręcza od razu po zjawieniu się po pojazdu. Gotówka trafi prosto do Twojej ręki.

Gzie powinienem zezłomować mój samochód?

Nasza firma oferuje najlepszą cenę i wypłacamy gotówkę prosto do Twojej ręki. Nasza firma zajmie się za Ciebie wszystkimi formalnościami oraz wystawiamy odpowiednie dokumenty.

Zadzwoń: 889 234 445