MENU
Jesteś tutaj: GDZIE DZIAŁAMY Skup aut Skup aut Będzin

Skup aut powypadkowych

Zadzwoń: 889 234 445

Skup aut Będzin

Potrzebujesz firmy zajmującej się złomowaniem pojazdów w Będzinie? Spełnimy Twoje oczekiwania.

Zobacz co mamy do zaoferowania i zostań naszym zadowolonym klientem.

O nas

Jesteśmy na rynku od ponad dziesięciu lat. Od tego momentu stale poprawiamy nasz profesjonalizm i staramy się działać tak aby klient niezmiennie był usatysfakcjonowany. Na co dzień zajmujemy się opłacalnym skupem pojazdów i lubimy swoją pracę. Z tego powodu jeśli szukasz prawdziwych fachowców w branży, warto skontaktować się z nami. Jesteśmy gotowi podjąć z Tobą współpracę, ponieważ stawiamy dobro klienta na pierwszym miejscu.

Czekamy na Twój telefon!
Zadzwoń do nas: 889 234 445
Pracujemy od poniedziałku do piątku od 9tej do 16tej
Bądź skontaktuj się mailowo: pawel@nmsilesia.pl

Szukasz firmy, która zezłomuje Twój samochód? Dobrze by było, aby również za niego przyzwoicie zapłaciła i szybko oraz samodzielnie go przetransportowała na złomowisko? Z nami jest to na wyciągnięcie ręki! Nasza firma to doświadczenie i fachowa stacja demontażu samochodów. Wszystkim chętnym zapewniamy szereg usług, a przede wszystkim krótki czas działania i atrakcyjną kasę za skup pojazdów na złomowanie.

Jak działamy?

Nie wiesz co zrobić ze swoim zepsutym samochodem? Zależy Ci na szybkim złomowaniu samochodu i odpowiednim dokumencie do wydziału komunikacji, który pozwoli Ci wyrejestrować pojazd i przestaniesz płacić składki. Te wszystkie korzyści są na wyciągnięcie ręki.

Jak skorzystać z usług Skup Aut Gotówka?

  1. Zadzwoń do nas pod numer +48889234445, opowiedz o przedmiocie przeznaczonym do złomowania. Zaoferujemy cenę, którą możemy zaoferować za ten samochód. Zapewnimy Cię także o terminie, w którym możemy się po niego zjawić. W momencie zaakceptowania prez Ciebie oferty, rezerwujemy termin kiedy zjawimy się po pojazd na złom.
  2. Skup aut i formalności. W wyznaczonym terminie i godzinie zjawimy się naszą lawetą po wskazany samochód, który planujesz nam sprzedać na złom. Nie jest dla nas problemem, gdy pojazd nie porusza się na własnych kołach. Posiadamy lawety zawierające płyty najazdowe jak i również silne wciągarki. Poradzimy sobie także z z większymi pojazdami, gdyż dysponujemy lawetami z dźwigiem HDS. Nasz pracownik na miejscu sporządza umowę kupna/sprzedaży samochodu, a także niezwłocznie wypłaca Państwu umówioną sumę za skup auta. Gdy samochód nie nadaje się do żadnego użytku i przeznaczone mu jest złomowanie, otrzymają Państwo także zaświadczenie o tym.
  3. Transport pojazdu na złomowisko. Gratulujemy! Właśnie sprzedałeś nam swój samochód. W tym momencie pracownik zabezpieczy samochód na lawecie i przetransportuje niezwłocznie na złomowisko w Katowicach. Na miejscu zostanie wypakowany i pojedzie prosto do Stacji Demontażu Pojazdów. Tam zostanie opróżniony z płynów eksploatacyjnych, wymontowane zostaną szyby, elementy wyposażenia wnętrza, a goła karoseria zostanie zezłomowana

Nasze zalety

  • krótki czas realizacji
  • błyskawiczna gotówka do ręki
  • posiadamy własne lawety

Lokalizacja

Główny obszar naszej działalności to Śląsk, a w szczególności Będzin oraz okolice. Natomiast usługi świadczymy dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów.

Prowadzimy skup samochodów działających, powypadkowych oraz na złom, głównie:

  • pojazdy osobowe
  • przyczepy
  • samochody dostawcze

Funkcjonujemy wydajnie i sprawnie w branży złomowania samochodów.

Ostatnie usługi wykonane dla naszych klientów:

złomowanie samochodu Mysłowice, złomowanie auta powypadkowego Zabrze, złomowanie pojazdu powypadkowego Bielsko-Biała, złomowanie samochodu ciężarowego Ruda Śląska, złomowanie auta powypadkowego Dąbrowa Górnicza, skup samochodu osobowego Chorzów, skup auta osobowego Racibórz, złomowanie samochodu ciężarowego Katowice Bogucice, złomowanie samochodu ciężarowego Częstochowa, skup ciągnika rolnego Katowice Osiedle Paderewskiego, złomowanie samochodu powypadkowego Jaworzno, złomowanie auta powypadkowego Częstochowa Śródmieście, złomowanie samochodu Pyskowice, skup ciężarówki Częstochowa, złomowanie pojazdu powypadkowego Gliwice, skup maszyny rolnej Sosnowiec, złomowanie osobówki Katowice, złomowanie maszyny rolnej Tarnowskie Góry, złomowanie samochodu Bytom

Zobacz co warto wiedzieć!

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania klientów odnośnie oferty naszej firmy

Czy zapewniacie transport pojazdu na złomowisko?

Nie powinieneś się o nic obawiać. Nasz auto Złom posiada własne lawety wyposażone w profesjonalne wyciągarki. Transportem zajmiemy się całkowicie za Ciebie!

Chciałbym sprzedać mój niedziałający samochód. Czy wiąże się to z problemami?

Nasza firma odkupi od Ciebie każdy auto. Obojętne, czy auto jest sprawne, lub po wypadku. Postaramy się zaproponować najlepszą cenę!

W jakim terminie wypłacacie pieniądze za pojazd? Czy płacicie gotówką?

Ustaloną wcześniej kwotę wypłacamy niezwłocznie po odebraniu pojazdu. Gotówka zawsze trafi prosto do Twojej ręki.

Jaka firma zaoferuje mi atrakcyjną cenę za mój samochód?

Nasza firma oferuje najlepszą cenę oraz zawsze wypłacamy gotówkę prosto do Twojej ręki. Zajmujemy się również wszystkimi formalnościami oraz wystawiamy wymagane dokumenty do urzędu.

Zadzwoń: 889 234 445