MENU
Jesteś tutaj: GDZIE DZIAŁAMY Złomowanie aut Złomowanie aut Katowice

Skup aut powypadkowych

Zadzwoń: 889 234 445

Złomowanie aut Katowice

Skup pojazdów w Katowicach? Jesteśmy po to aby Ci pomóc.

Zobacz co mamy w ofercie i zostań naszym klientem.

O nas

Naszą obecną działalność prowadzimy od 2011 roku. Od tego momentu stale poprawiamy kwalifikacje i działamy tak aby nasz klient zawsze był usatysfakcjonowany. Na co dzień zajmujemy się profesjonalnym skupem oraz złomowaniem aut i lubimy swoją pracę. Dlatego jeśli szukasz prawdziwych fachowców w branży, najlepiej skontaktować się z naszą firmą. Jesteśmy gotowi podjąć z Tobą współpracę, ponieważ stawiamy dobro klienta na pierwszym miejscu.

Poszukujesz firmy, która szybko i profesjonalnie zezłomuje Twój pojazd? Dobrze by było, gdyby firma dobrze zapłaciła za auto i szybko go przewiozła na złomowisko? Jest to możliwe razem z nami! Nasz auto złom to doświadczenie i fachowa stacja demontażu samochodów. Wszystkim chętnym zapewniamy szereg usług, a przede wszystkim szybkość wykonywania usług i godną zapłatę za skup pojazdów na złomowanie.

Jak działamy?

Planujesz pozbyć się starego samochodu? Zależy Ci na czasie i zaświadczeniu do wydziału komunikacji, który pozwoli Ci wyrejestrować swój pojazd i przestaniesz płacić składki. Te wszystkie korzyści są na wyciągnięcie ręki.

Jak skorzystać z usług Skup Aut Gotówka?

  1. Zadzwoń do nas pod numer +48889234445, powiedz co masz do zezłomowania. Zaoferujemy Ci cenę, którą możemy dać za ten pojazd. Otrzymasz również potwierdzenie terminu, w którym zjawimy się po Twój pojazd. W momencie zaakceptowania prez Ciebie oferty, zarezerwujemy datę przyjedziemy z lawetą po samochód.
  2. Załatwiamy wszystkie formaloności. W umówionym terminie oraz godzinie przyjedziemy naszą lawetą po pojazd, który chcesz zezłomować. Nie mamy żadnych problemów, jeśli pojazd nie porusza się na własnych kołach. Zapewniamy lawety które oferują płyty najazdowe jak i również silne wciągarki. Damy radę również z dużym gabarytem pojazdów, gdyż dysponujemy lawetami z dźwigiem HDS. Na miejscu nasz pracownik sporządza umowę kupna pojazdu, oraz niezwłocznie wypłaca Państwu ustaloną kwotę za skup auta. Jeśli samochód nie nadaje się do żadnego użytku i przeznaczone mu jest złomowanie, zostaną wypełnione odpowiednie papiery.
  3. Transportowanie pojazdu na złom. To tyle! Właśnie pozbyłeś się złomu i otrzymałeś gotówkę. Teraz nasza firma zabezpieczy pojazd na lawecie i wyruszy z nim prosto na złomowisko w Katowicach. Na miejscu zostanie rozładowany oraz pojedzie do Stacji Demontażu Pojazdów. Tam zostanie osuszony z płynów eksploatacyjnych, wymontowane zostaną szyby, elementy wyposażenia wnętrza, a karoseria zostanie zezłomowana

Nasze zalety

  • szybki transport pojazdu
  • natychmiatowa wypłata gotówki
  • posiadamy własne lawety

Potrzebujesz zezłomować pojazd?
Czekamy na telefon: 889234445
Pracujemy od poniedziałku do piątku od 9tej do 16tej
Napisz: pawel@nmsilesia.pl

Gdzie nas znajdziesz

Główny obszar naszej działalności to województwo śląskie, Katowice oraz okoliczne miasta i miejscowości. Podejmujemy się zleceń również dla klientów z większych odległości, dlatego jeśli tylko masz jakieś wątpliwości nie wahaj się zapytać.

Zajmujemy się skupem aut działających, powypadkowych oraz takick na złom:

  • osobówki
  • naczepy oraz przyczepy
  • samochody dostawcze

Działamy wydajnie i profesjonalnie w branży skupu aut.

Ostatnie usługi wykonane dla naszych klientów:

złomowanie samochodu osobowego Częstochowa, złomowanie samochodu ciężarowego Mysłowice, złomowanie auta powypadkowego Bytom, złomowanie osobówki Zabrze, złomowanie samochodu Gliwice, złomowanie samochodu powypadkowego Katowice, skup samochodu osobowego Chorzów, złomowanie samochodu Katowice Wełnowiec-Józefowiec, złomowanie samochodu powypadkowego Ruda Śląska, skup ciągnika rolnego Bielsko-Biała, złomowanie auta powypadkowego Pyskowice, skup auta osobowego Sosnowiec, złomowanie ciągnika rolnego Częstochowa Śródmieście, złomowanie samochodu powypadkowego Będzin, złomowanie pojazdu powypadkowego Wodzisław Śląski, skup samochodu ciężarowego Zabrze, skup maszyny rolnej Katowice Ligota-Panewniki, złomowanie ciężarówki Orzesze, złomowanie samochodu ciężarowego Cieszyn

Często zadawane pytania

Dowiedz się o najważniejszych informacjach odnośnie ubezpieczeń oferowanych przez naszą firmę

Jak załatwić transport samochodu na złomowisko?

Nie powinieneś się o nic obawiać. Posiadamy własne lawety wyposażone w silne wyciągarki. Transportem zajmiemy się całkowicie za Ciebie!

Chciałbym sprzedać mój powypadkowy samochód. Czy jest to możliwe?

Nasza firma odkupi od Ciebie każdy auto. Nie liczy się dla nas stan techniczny pojazu. Damy Ci najlepszą cenę!

Kiedy wypłacacie pieniądze za auto? Czy płacicie gotówką?

Nasza firma pieniądze wręcza niezwłocznie po odebraniu pojazdu. Gotówka zawsze trafi prosto do Twojej ręki.

Jaka firma zaoferuje mi atrakcyjną cenę za moje auto?

Nasza firma oferuje najlepszą cenę i zawsze wypłacamy gotówkę prosto do Twojej ręki. Zajmiemy się za Ciebie wszystkimi formalnościami oraz wystawiamy potrzebne dokumenty.

Zadzwoń: 889 234 445