MENU
Jesteś tutaj: GDZIE DZIAŁAMY Złomowanie aut Złomowanie aut Warszawa

Skup aut powypadkowych

Zadzwoń: 889 234 445

Złomowanie aut Warszawa

Potrzebujesz firmy zajmującej się złomowaniem pojazdów w Warszawie? Dobrze się składa.

Zapoznaj się z naszą ofertą.

O nas

Istniejemy na polskim rynku już od 2011 roku. Już od początku działalności naszej firmy stale się rozwijamy i poprawiamy jakość obsługi klienta. Naszą pracę (zajmujemy się skupem oraz złomowaniem samochodów) wykonujemy z dbałością o szczegóły i sumiennością. Między innymi z tego powodu jeśli szukasz prawdziwych fachowców w branży, najlepiej kontaktować się z nami. Uważamy, że to ważne aby słuchać swoich klientów i chętnie podejmiemy z Tobą współpracę.

Szukasz firmy, która szybko i profesjonalnie zezłomuje Twój samochód? Przydałoby się, gdyby firma dobrze zapłaciła za samochód oraz szybko oraz samodzielnie go przetransportowała na złomowisko? Z nami jest to możliwe! Nasz auto złom to doświadczenie oraz fachowa stacja demontażu samochodów. Każdemu oferujemy szereg usług, a głównie szybkość wykonywania usług i godną kasę za skup pojazdów na złomowanie.

Jak działamy?

Nie wiesz co zrobić ze swoim starym samochodem? Zależy Ci na czasie i odpowiednim dokumencie do wydziału komunikacji,dzięki któremu będziesz mógł wyrejestrować swój samochód i przestaniesz płacić za niego ubezpieczenie. To same korzyści, które są na wyciągnięcie ręki.

Jeśli tym czego szukasz jest sprzedaż auta.
Skontaktuj się z nami już dzisiaj: 889 234 445
Pracujemy od poniedziałku do piątku od 9:00 do 16:00
Lub napisz: pawel@nmsilesia.pl

Jak skorzystać z usług Skup Aut Gotówka?

  1. Skontaktuj się z nami pod numerem 889234445, opowiedz nam o przedmiocie przeznaczonym do złomowania. Zaoferujemy Ci cenę, którą jesteśmy w stanie zaoferować za samochód. Zaproponujemy także termin, w którym przyjedziemy po niego. Jeśli nasza oferta zostanie zaakceptowana, zarezerwujemy termin kiedy przyjedziemy po pojazd.
  2. Skup aut i formalności. W wyznaczonym terminie oraz godzinie zjawimy się naszą lawetą po umówiony samochód, który zamierzasz sprzedać na złom. Dla nas bez różnicy, jeśli pojazd nie porusza się na własnych kołach. Posiadamy lawety które oferują płyty najazdowe i silne wciągarki. Radzimy sobie także z z większymi pojazdami, gdyż posiadamy lawety z dźwigiem HDS. Na miejscu nasz pracownik wypełnia umowę kupna samochodu, oraz wypłaca Państwu ustaloną kwotę za skup auta. Jeśli samochód ostatecznie przeznaczony jest do złomowania, zostaną wypełnione odpowiednie papiery.
  3. Transportowanie samochodu na miejsce. To tyle! W tej chwili sprzedałeś nam swój pojazd. Teraz pracownik naszej firmy zabezpieczy samochód na lawecie i wyruszy z nim prosto na złomowisko w Katowicach. Tam zostanie wypakowany i pojedzie do Stacji Demontażu Pojazdów. Tam zostanie osuszony z płynów eksploatacyjnych, wymontowane zostaną szyby, elementy wyposażenia wnętrza, a goła karoseria zamieni się w czysty złom!

To dla nas ważne

  • szybki transport auta
  • płatność gotówką
  • radzimy sobie z każdym gabarytem pojazdu

Odwiedź nas

Głównym rejonem Polski, na którym działamy są Warszawa, jak również całe województwo mazowieckie, a także okolice. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z ofertą i skontaktuj się niezwłocznie.

Zajmujemy się skupem pojazdów działających, rozbitych oraz takick na złom:

  • osobówki
  • samochody dostawcze
  • naczepy

Funkcjonujemy wydajnie i profesjonalnie w branży złomowania aut.

Ostatnie usługi wykonane dla naszych klientów:

złomowanie samochodu ciężarowego Czechowice-Dziedzice, złomowanie ciężarówki Tychy, złomowanie osobówki Gliwice, złomowanie samochodu Bielsko-Biała, skup pojazdu osobowego Częstochowa, złomowanie samochodu powypadkowego Częstochowa Trzech Wieszczów, złomowanie samochodu ciężarowego Ruda Śląska, złomowanie osobówki Bytom, złomowanie samochodu powypadkowego Zabrze, skup maszyny rolnej Mysłowice, skup samochodu ciężarowego Bielsko-Biała, złomowanie ciągnika rolnego Katowice Giszowiec, złomowanie auta powypadkowego Katowice, złomowanie osobówki Sosnowiec, skup samochodu osobowego Chorzów, skup ciągnika rolnego Rybnik, złomowanie auta powypadkowego Pyskowice, złomowanie samochodu powypadkowego Katowice Śródmieście, złomowanie samochodu powypadkowego Jaworzno

Często zadawane pytania

Zyskaj najistotniejsze informacje odnośnie ubezpieczeń oferowanych przez naszą firmę

Czy jestem zmuszony dostarczyć pojazd?

Nie powinieneś się o nic obawiać. Posiadamy własne lawety wyposażone w profesjonalne wyciągarki. Transportem zajmiemy się całkowicie za Ciebie!

Szukam kogoś, kto odkupi mój powypadkowy samochód. Gdzie szukać?

Nasza firma odkupi od Ciebie każdy samochód. Nie liczy się dla nas stan techniczny pojazu. Damy Ci najlepszą cenę!

W jakim terminie wypłacacie pieniądze za pojazd? Czy płacicie gotówką?

Kasę wypłacamy od razu po zjawieniu się po pojazdu. Zawsze do Twojej ręki i zawsze gotówką.

Gzie najlepiej zezłomować moje auto?

To właśnie my oferujemy najlepszą cenę i wypłacamy gotówkę prosto do Twojej ręki. Zajmiemy się za Ciebie wszystkimi formalnościami oraz wystawiamy odpowiednie dokumenty do urzędu.

Zadzwoń: 889 234 445