MENU
Jesteś tutaj: GDZIE DZIAŁAMY Kasacja samochodów Kasacja samochodów Będzin

Skup aut powypadkowych

Zadzwoń: 889 234 445

Kasacja samochodów Będzin

Potrzebujesz firmy zajmującej się złomowaniem pojazdów w Będzinie? Spełnimy Twoje oczekiwania!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Kilka słów o naszej firmie

Naszą obecną działalność rozwijamy od 2011 roku. Już od rozpoczęcia naszej działalności wciąż rozwijamy się oraz poprawiamy jakość obsługi klienta. Nasze zadania (zajmujemy się opłacalnym skupem oraz złomowaniem pojazdów) wykonujemy z sumiennością i dbałością o szczegóły. Dlatego też, mimo iż posiadamy bardzo wysoko wykwalifikowaną kadrę poziom świadczonych przez nas usług, wciąż rośnie. Uważamy, że to ważne aby słuchać swoich klientów i chętnie podejmiemy z Tobą współpracę.

Szukasz firmy, która szybko i profesjonalnie zezłomuje Twój samochód? Przydałoby się, gdyby firma dobrze zapłaciła za auto i samodzielnie go przetransportowała na złomowisko? Nasza firma oferuje to wszystko! Nasz auto złom to ogrom doświadczenia i fachowa stacja demontażu samochodów. Wszystkim klientom naszej firmy oferujemy szereg usług, a głównie krótki czas działania i godną gotówkę za skup samochodów na złomowanie.

Jak działamy?

Planujesz pozbyć się zepsutego samochodu? Zależy Ci na czasie i odpowiednim dokumencie do wydziału komunikacji? Dzięki niemu będziesz mógł wyrejestrować samochód i przestaniesz płacić składki. Wszystko to jest na wyciągnięcie ręki.

Dowiedz się jak zamówić Skup Aut Gotówka!

  1. Zadzwoń pod numer 889 234 445, opowiedz co masz do zezłomowania. Przedstawimy Ci cenę, którą możemy dać za pojazd. Zaproponujemy także termin, w trakcie którego przyjedziemy po Twój pojazd. Chwilę po zaakceptowaniu przez Ciebie naszej oferty, rezerwujemy datę przyjedziemy z lawetą po pojazd na złom.
  2. Załatwiamy wszystkie formaloności. W wyznaczonym dniu oraz godzinie przyjedziemy naszą lawetą po samochód, który chcesz sprzedać na złom. Dla nas bez różnicy, gdy pojazd jest nieruchomy. Zapewniamy lawety zawierające płyty najazdowe i silne wciągarki. Radzimy sobie także z dużym gabarytem pojazdów, gdyż dysponujemy lawetami z dźwigiem HDS. Na miejscu nasz pracownik uzupełnia umowę kupna/sprzedaży pojazdu, oraz niezwłocznie wypłaca Państwu gotówkę za skup auta. Gdy samochód przeznaczony jest do złomowania, otrzymają Państwo także zaświadczenie o tym.
  3. Transport samochodu na miejsce. To wszystko! W tym momencie pozbyłeś się złomu i otrzymałeś gotówkę. W tej chwili nasza firma zabezpieczy pojazd na lawecie i wyruszy z nim prosto na złomowisko w Katowicach. Na miejscu zostanie wypakowany oraz trafi do Stacji Demontażu Pojazdów. Tam zostanie osuszony z płynów eksploatacyjnych, wymontowane zostaną szyby, elementy wyposażenia wnętrza, a karoseria zamieni się w czysty złom!

Potrzebujesz zezłomować pojazd?
Odpowiemy na każde pytanie: 889-234-445
Pracujemy: pon-pt od 9:00 do 16:00
Lub napisz: pawel@nmsilesia.pl

Nasze silne strony

  • atrakcyjne terminy
  • natychmiatowa wypłata gotówki
  • jesteśmy elastyczni jeśli chodzi o gabaryty pojazdu

Lokalizacja

Głównym obszarem naszej działalności jest województwo śląskie, Będzin oraz okoliczne miasta i miejscowości. Podejmujemy się zleceń również dla klientów z większych odległości, dlatego jeśli tylko masz jakieś wątpliwości nie wahaj się zapytać.

Prowadzimy skup samochodów całych, rozbitych oraz takick na złom, w tym:

  • osobówki
  • samochody dostawcze
  • naczepy

Pracujemy wydajnie i sprawnie w branży skupu pojazdów.

Ostatnie usługi wykonane dla naszych klientów:

złomowanie samochodu Katowice Ligota-Panewniki, złomowanie samochodu ciężarowego Mikołów, złomowanie samochodu Katowice, złomowanie samochodu powypadkowego Ruda Śląska, złomowanie auta powypadkowego Jaworzno, złomowanie samochodu ciężarowego Lędziny, skup maszyny rolnej Bytom, złomowanie ciężarówki Częstochowa, złomowanie auta powypadkowego Zabrze, złomowanie auta powypadkowego Katowice Śródmieście, złomowanie samochodu osobowego Ruda Śląska, złomowanie samochodu powypadkowego Chorzów, skup ciągnika rolnego Bielsko-Biała, skup samochodu osobowego Myszków, złomowanie maszyny rolnej Rybnik, skup auta osobowego Katowice Piotrowice-Ochojec, złomowanie samochodu powypadkowego Sosnowiec, skup ciężarówki Gliwice, złomowanie samochodu Częstochowa Trzech Wieszczów

Warto wiedzieć!

Dowiedz się o najważniejszych informacjach odnośnie ubezpieczeń samochodów premium

Czy jestem zmuszony dowieźć auto?

Dzięki nam nie powinieneś się niczego obawiać. Nasz auto Złom posiada własne lawety, które są wyposażone w silne wyciągarki. Transportem zajmiemy się całkowicie za Ciebie!

Kto mógłby odkupić mój niedziałający samochód. Czy jest to możliwe?

Nasza firma odkupi od Ciebie każdy auto. Obojętne, czy auto jest sprawne, lub też powypadkowe. Postaramy się zaproponować najlepszą cenę!

Jaki jest czas oczekiwania na pieniądze za pojazd? Czy płacicie gotówką?

Ustaloną wcześniej kwotę wypłacamy niezwłocznie po odebraniu pojazdu. Zawsze do Twojej ręki i zawsze gotówką.

Kto zaoferuje mi atrakcyjną cenę za mój samochód?

Nasza firma oferuje najlepszą cenę i zawsze płacimy gotówką. Nasza firma zajmie się wszelkimi formalnościami oraz wystawiamy potrzebne dokumenty.

Zadzwoń: 889 234 445