MENU
Jesteś tutaj: GDZIE DZIAŁAMY Złomowanie aut

Skup aut powypadkowych

Zadzwoń: 889 234 445

Złomowanie aut

Potrzebujesz firmy zajmującej się złomowaniem pojazdów? Możemy Ci pomóc!

Zapoznaj się z naszą ofertą.

Krótko o naszej firmie

Naszą obecną działalność rozwijamy od ponad dekady. Już od powstania działalności naszej firmy nieprzerwanie udoskonalamy nasze umiejętności oraz staramy się, aby każdy klient, został obsłużony według najwyższych standardów. Na co dzień zajmujemy się profesjonalnym skupem oraz złomowaniem aut i lubimy to co robimy. Między innymi z tego powodu jeżeli poszukujesz prawdziwych fachowców w branży, najlepiej kontaktować się z naszą firmą. To dobrze że trafiłeś na naszą stronę - już za chwilę możesz zostać naszym kolejnym zadowolonym klientem.

Poszukujesz firmy, która szybko i profesjonalnie zezłomuje Twój pojazd? Przydałoby się, aby również za niego przyzwoicie zapłaciła oraz szybko go przewiozła na złomowisko? Nasza firma oferuje to wszystko! Nasz auto złom to doświadczenie i nowoczesna stacja demontażu samochodów. Klientom oferujemy wiele usług, a głównie prędkość działania i sowitą zapłatę za skup pojazdów na złomowanie.

Jak działamy?

Nie wiesz co zrobić ze swoim starym pojazdem? Zależy Ci na czasie i zaświadczeniu do wydziału komunikacji, który umożliwi Ci wyrejestrować swój pojazd aby przestać płacić składki. Te wszystkie korzyści są na wyciągnięcie ręki.

Jeśli tym czego szukasz jest złomowanie pojazdu.
Skontaktuj się dziś: 889 234 445
Pracujemy: pon-pt od 9tej do 16tej
Lub napisz: pawel@nmsilesia.pl

Dowiedz się jak zamówić Skup Aut Gotówka!

  1. Skontaktuj się z nami pod numerem 889-234-445, opowiedz co masz do zezłomowania. Nasz pracownik przedstawi cenę, którą gwarantujemy dać za samochód. Zapewnimy Cię także o terminie, w trakcie którego przyjedziemy po Twój pojazd. Jeśli nasza oferta Cię zadowoli, zarezerwujemy termin kiedy przyjedziemy po samochód na złom.
  2. Skup aut i formalności. W umówionym dniu oraz godzinie przyjedziemy naszą lawetą po pojazd, który zamierzasz nam sprzedać na złom. Nie jest dla nas problemem, czy pojazd jest nieruchomy. Nasze lawety które oferują płyty najazdowe i wciągarki. W przypadku dużych pojazdów dysponujemy lawetami z dźwigiem HDS. Nasz pracownik na miejscu sporządza umowę kupna/sprzedaży pojazdu, jak i wypłaca Państwu gotówkę za skup auta. Jeśli samochód nie nadaje się do żadnego użytku i przeznaczone mu jest złomowanie, zostanie wystawione odpowiednie zaświadczenie.
  3. Przetransportowanie pojazdu na miejsce. To wszystko! W tej chwili sprzedałeś nam swój samochód. Obecnie pracownik zabezpieczy samochód na lawecie i przetransportuje go prosto na złomowisko w Katowicach. Tam pojazd zostanie wypakowany i trafi niezwłocznie do Stacji Demontażu Pojazdów. Wtedy zostanie opróżniony z płynów eksploatacyjnych, wymontowane zostaną szyby, elementy wyposażenia wnętrza, a karoseria zostanie zezłomowana

Nasze atuty

  • atrakcyjne terminy
  • natychmiast wypłacamy pieniądze
  • radzimy sobie z każdym gabarytem pojazdu

Działamy na terenie

Głównym rejonem Polski, na którym działamy jest całe województwo śląskie, a także okolice. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z ofertą i skontaktuj się niezwłocznie.

Zajmujemy się skupem pojazdów działających, rozbitych oraz na złom:

  • samochody dostawcze
  • naczepy
  • osobówki

Działamy wydajnie i sprawnie w branży złomowania samochodów.

Ostatnie usługi wykonane dla naszych klientów:

skup pojazdu osobowego Bytom, złomowanie samochodu Radlin, skup ciągnika rolnego Częstochowa Stare Miasto, złomowanie samochodu osobowego Zabrze, złomowanie ciężarówki Katowice Wełnowiec-Józefowiec, skup auta osobowego Bieruń, złomowanie auta powypadkowego Częstochowa, złomowanie ciężarówki Katowice Koszutka, złomowanie samochodu powypadkowego Ruda Śląska, złomowanie osobówki Zabrze, złomowanie samochodu powypadkowego Rybnik, złomowanie maszyny rolnej Katowice Szopienice-Burowiec, złomowanie pojazdu powypadkowego Lubliniec, skup ciągnika rolnego Katowice, złomowanie pojazdu osobowego Myszków, złomowanie samochodu ciężarowego Mysłowice, złomowanie samochodu powypadkowego Tychy, złomowanie samochodu powypadkowego Sosnowiec, skup ciężarówki Bielsko-Biała

Zyskaj najistotniejsze informacje odnośnie oferty naszej firmy

Czy zapewniacie transport samochodu na złomowisko?

Dzięki nam nie powinieneś się niczego obawiać. Nasz auto Złom posiada własne lawety wyposażone w profesjonalne wyciągarki. Transportem zajmiemy się całkowicie za Ciebie!

Szukam kogoś, kto odkupi mój powypadkowy samochód. Gdzie szukać?

Nasza firma odkupi od Ciebie każdy samochód. Niezależnie czy porusza się na własnych kołach, czy też nie. Damy Ci najlepszą cenę!

Kiedy wypłacacie pieniądze za pojazd? Czy płacicie gotówką?

Nasza firma pieniądze wręcza niezwłocznie po odebraniu pojazdu. Zawsze do Twojej ręki i zawsze gotówką.

Kto da atrakcyjną cenę za mój samochód?

Nasza firma oferuje najlepszą cenę oraz zawsze wypłacamy gotówkę prosto do Twojej ręki. Zajmujemy się również wszystkimi formalnościami i wystawiamy wymagane dokumenty.

Zadzwoń: 889 234 445