MENU
Jesteś tutaj: GDZIE DZIAŁAMY Kasacja samochodów

Skup aut powypadkowych

Zadzwoń: 889 234 445

Kasacja samochodów

Potrzebujesz firmy zajmującej się skupem aut? Dołożymy wszelkich starań aby Ci pomóc.

Zapoznaj się z naszą ofertą.

O naszej firmie

Naszą obecną działalność prowadzimy od ponad dziesięciu lat. Długoterminowe plany, duch przedsiębiorczości oraz nastawienie na nowości na rynku, od tego czasu, wyróżniają naszą firmę na tle konkurencji. Na co dzień zajmujemy się profesjonalnym skupem aut i lubimy to co robimy. Z tego też powodu nawet nasza wysoko wykwalifikowana kadra wciąż podnosi poziom wykonywanych usług. Uważamy, że to ważne aby słuchać swoich klientów i chętnie podejmiemy z Tobą współpracę.

Potrzebujesz firmy, która szybko zezłomuje Twój samochód? Dobrze by było, gdyby również za niego przyzwoicie zapłaciła i szybko go przetransportowała na złomowisko? Z nami jest to na wyciągnięcie ręki! Nasza firma to doświadczenie oraz profesjonalna stacja demontażu samochodów. Wszystkim klientom naszej firmy oferujemy wiele usług, ale głównie szybkość działania i godną kasę za skup samochodów na złomowanie.

Jak działamy?

Chcesz pozbyć się zepsutego samochodu? Zależy Ci na szybkim złomowaniu samochodu i zaświadczeniu do wydziału komunikacji, który pozwoli Ci wyrejestrować pojazd i przestaniesz płacić za niego ubezpieczenie. To same korzyści, które są na wyciągnięcie ręki.

Potrzebujesz zezłomować auto?
Czekamy na Twój telefon: 889234445
Pracujemy: poniedziałek - piątek od 9 do 16
Napisz: pawel@nmsilesia.pl

Jak skorzystać z usług Skup Aut Gotówka?

  1. Zadzwoń pod numer +48 889 234 445, powiedz nam jaki samochód chcesz zezłomować. Postaramy się przedstawić cenę, którą jesteśmy w stanie zaoferować za ten samochód. Potwierdzimy również termin, w którym przyjedziemy po niego. Jeśli nasza oferta zostanie zaakceptowana, rezerwujemy termin kiedy przyjedziemy po pojazd na złom.
  2. Załatwiamy wszystkie formaloności. W wyznaczonym terminie oraz godzinie zjawimy się naszą lawetą po wskazany pojazd, który zamierzasz zezłomować. Nie mamy żadnych problemów, gdy samochód jest nieruchomy. Nasze lawety zawierające płyty najazdowe oraz silne wciągarki. W przypadku dużych pojazdów dysponujemy lawetami z dźwigiem HDS. Na miejscu nasz pracownik uzupełnia umowę kupna pojazdu, również wypłaca Państwu pieniądze za skup auta. W przypadku gdy pojazd ostatecznie przeznaczony jest do złomowania, zostanie wystawione odpowiednie zaświadczenie.
  3. Transportowanie pojazdu do nas. Gratulujemy! Właśnie pozbyłeś się problemu i otrzymałeś gotówkę. Teraz nasz pracownik zabezpieczy pojazd na lawecie i wyruszy z nim prosto na złomowisko w Katowicach. Tam zostanie rozładowany i trafi niezwłocznie do Stacji Demontażu Pojazdów. Wtedy zostanie osuszony z płynów eksploatacyjnych, wymontowane zostaną szyby, elementy wyposażenia wnętrza, a karoseria zamieni się w czysty złom!

Zalety naszej firmy

  • krótki czas realizacji
  • natychmiast wypłacamy pieniądze
  • posiadamy własny indywidualny transport

Gdzie działamy

Głównym obszarem naszej działalności jest województwo śląskie oraz okoliczne miasta i miejscowości. Natomiast usługi świadczymy dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów.

Prowadzimy skup aut działających, rozbitych oraz takick na złom, w tym:

  • auta osobowe
  • samochody dostawcze
  • naczepy oraz przyczepy

Działamy szybko i sprawnie w branży złomowania pojazdów.

Ostatnie usługi wykonane dla naszych klientów:

złomowanie ciężarówki Chorzów, złomowanie samochodu ciężarowego Radlin, skup samochodu ciężarowego Gliwice, złomowanie ciągnika rolnego Częstochowa, złomowanie osobówki Częstochowa Stradom, złomowanie pojazdu powypadkowego Mysłowice, złomowanie pojazdu powypadkowego Katowice Zawodzie, złomowanie auta powypadkowego Katowice, skup maszyny rolnej Dąbrowa Górnicza, złomowanie samochodu powypadkowego Katowice Osiedle Tysiąclecia, skup auta osobowego Katowice Załęska Hałda-Brynów, złomowanie osobówki Bytom, złomowanie samochodu osobowego Jaworzno, złomowanie samochodu powypadkowego Zabrze, złomowanie samochodu ciężarowego RybnikSiemianowice Śląskie, skup ciągnika rolnego Katowice, złomowanie samochodu Ruda Śląska, skup auta osobowego Tychy, złomowanie samochodu powypadkowego Sosnowiec

Doinformuj się

Zyskaj najistotniejsze informacje odnośnie ubezpieczeń oferowanych przez naszą firmę

Czy zapewniacie transport samochodu na złomowisko?

Nie powinieneś się o nic obawiać. Posiadamy własne lawety wyposażone w silne wyciągarki. Transportem zajmiemy się całkowicie za Ciebie!

Kto mógłby odkupić mój powypadkowy samochód. Czy wiąże się to z problemami?

Odkupimy od Ciebie każdy auto. Obojętne, czy pojazd jest sprawne, lub też po wypadku. Zawsze zaproponujemy najlepszą cenę!

Kiedy wypłacacie pieniądze za pojazd? Czy płacicie gotówką?

Nasza firma pieniądze wypłaca niezwłocznie po zjawieniu się po pojazdu. Gotówka trafi prosto do Twojej ręki.

Kto da najwięcej za moje auto?

Nasza firma oferuje najlepszą cenę i zawsze płacimy gotówką. Nasza firma zajmie się za Ciebie wszelkimi formalnościami i wystawiamy wymagane dokumenty do urzędu.

Zadzwoń: 889 234 445