MENU
Jesteś tutaj: GDZIE DZIAŁAMY Kasacja samochodów Kasacja samochodów Mysłowice

Skup aut powypadkowych

Zadzwoń: 889 234 445

Kasacja samochodów Mysłowice

Potrzebujesz firmy zajmującej się złomowaniem samochodów w Mysłowicach? Nasza firma powstała z myslą o Tobie!

Sprawdź co mamy w ofercie i zostań naszym kolejnym zadowolonym klientem.

O nas

Działamy w branży złomowania aut od 2011 roku. Od tego momentu stale udoskonalamy kwalifikacje oraz działamy tak aby klient niezmiennie był usatysfakcjonowany. Na co dzień pracujemy nad profesjonalnym skupem oraz złomowaniem aut i lubimy to co robimy. Dlatego jeżeli szukasz prawdziwych fachowców w branży, warto skontaktować się z nami. To dobrze że trafiłeś na naszą stronę - już za chwilę możesz zostać naszym kolejnym zadowolonym klientem.

Poszukujesz firmy, która zezłomuje Twój pojazd? Dobrze by było, aby również za niego przyzwoicie zapłaciła i szybko oraz samodzielnie go przewiozła na złomowisko? Nasza firma oferuje to wszystko! Nasz auto złom to wiele doświadczenia oraz fachowa stacja demontażu samochodów. Klientom zapewniamy wiele usług, ale przede wszystkim szybkość wykonywania usług i sowitą kasę za skup aut na złomowanie.

Jak działa Skup Aut Gotówka?

Nie wiesz co zrobić ze swoim zepsutym samochodem? Zależy Ci na czasie oraz zaświadczeniu do wydziału komunikacji, który umożliwi Ci wyrejestrować samochód i przestaniesz płacić składki. Wszystko to jest na wyciągnięcie ręki.

Jak skorzystać z usług Skup Aut Gotówka?

  1. Zadzwoń do nas pod numer 889 234 445, opowiedz nam co masz do zezłomowania. Zaoferujemy Ci cenę, którą możemy zaoferować za ten pojazd. Otrzymasz również potwierdzenie terminu, w trakcie którego możemy się po niego zjawić. Chwilę po zaakceptowaniu przez Ciebie naszej oferty, zarezerwujemy datę przyjazdu lawety po pojazd na złom.
  2. Skup aut i formalności. W wyznaczonym dniu i godzinie zjawimy się naszą lawetą po umówiony samochód, który chcesz zezłomować. Dla nas bez różnicy, jeśli samochód porusza się na własnych kołach czy też nie. Nasze lawety wyposażone są w płyty najazdowe jak i również wciągarki. W przypadku dużych pojazdów posiadamy lawety z dźwigiem HDS. Na miejscu nasz pracownik uzupełnia umowę kupna pojazdu, oraz niezwłocznie wypłaca Państwu ustaloną kwotę za skup auta. Gdy pojazd nie nadaje się do żadnego użytku i przeznaczone mu jest złomowanie, zostanie wystawione odpowiednie zaświadczenie.
  3. Transport samochodu na złom. Gratulujemy! W tym momencie pozbyłeś się złomu i otrzymałeś pieniądze. Teraz pracownik zabezpieczy pojazd na lawecie i przetransportuje go prosto na złomowisko w Katowicach. Tam samochód zostanie rozładowany oraz pojedzie niezwłocznie do Stacji Demontażu Pojazdów. Zostanie tam osuszony z płynów eksploatacyjnych, wymontowane zostaną szyby, elementy wyposażenia wnętrza, a karoseria zostanie zezłomowana

Dlaczego my?

  • krótki czas realizacji
  • błyskawiczna gotówka do ręki
  • posiadamy własne lawety

Lokalizacja

Głównym rejonem Polski, na którym działamy są Mysłowice, jak również całe województwo śląskie, a także okolice. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z ofertą i skontaktuj się niezwłocznie.

Prowadzimy skup aut całych, powypadkowych oraz na złom, w tym:

  • naczepy
  • osobówki
  • samochody dostawcze

Funkcjonujemy szybko i sprawnie w branży złomowania samochodów.

Ostatnie usługi wykonane dla naszych klientów:

złomowanie pojazdu powypadkowego Katowice Piotrowice-Ochojec, skup pojazdu osobowego Bytom, złomowanie pojazdu powypadkowego Częstochowa Trzech Wieszczów, złomowanie samochodu powypadkowego Kłobuck, skup ciągnika rolnego Radlin, złomowanie pojazdu powypadkowego Żywiec, złomowanie samochodu Katowice Załęże, skup ciężarówki Sosnowiec, skup pojazdu osobowego Rybnik, złomowanie pojazdu powypadkowego Tychy, złomowanie auta powypadkowego Ruda Śląska, skup maszyny rolnej Zabrze, złomowanie ciężarówki Częstochowa, złomowanie pojazdu osobowego Bielsko-Biała, złomowanie osobówki Katowice, złomowanie samochodu ciężarowego Gliwice, złomowanie maszyny rolnej Katowice Szopienice-Burowiec, złomowanie ciężarówki Katowice, złomowanie samochodu Pszczyna

Doinformuj się

Dowiedz się o najważniejszych informacjach odnośnie oferty naszej firmy

Czy jestem zmuszony dostarczyć auto?

Nie powinieneś się o nic obawiać. Nasz auto Złom posiada własne lawety wyposażone w silne wyciągarki. Z nami nie musisz się martwić o transport!

Szukam kogoś, kto odkupi mój niedziałający samochód. Czy wiąże się to z problemami?

Nasza firma odkupi od Ciebie każdy samochód. Nie liczy się dla nas stan techniczny pojazu. Zawsze zaproponujemy najlepszą cenę!

Kiedy wypłacacie pieniądze za samochód? Czy płacicie gotówką?

Ustaloną wcześniej kwotę wypłacamy natychmiastowo po odebraniu pojazdu. Zawsze do Twojej ręki i zawsze gotówką.

Kto zaoferuje mi najlepszą cenę za moje auto?

To właśnie my oferujemy najlepszą cenę oraz zawsze płacimy gotówką. Nasza firma zajmie się wszelkimi formalnościami i wystawiamy wymagane dokumenty.

Zadzwoń: 889 234 445