MENU
Jesteś tutaj: GDZIE DZIAŁAMY Złomowanie aut Złomowanie aut Częstochowa

Skup aut powypadkowych

Zadzwoń: 889 234 445

Złomowanie aut Częstochowa

Szukasz firmy działającej w branży złomowania aut w Częstochowie? Możemy Ci pomóc!

Zapoznaj się z naszą ofertą.

O naszej firmie

Naszą obecną działalność prowadzimy od ponad10 lat. Od początku naszej działalności stale doskonalimy się oraz poprawiamy umiejętności związane z obsługą klienta. Naszą pracę (zajmujemy się szybkim skupem oraz złomowaniem pojazdów) wykonujemy z sumiennością i dbałością o detale. Z tego powodu jeżeli szukasz firmy która stawia na jakość, warto kontaktować się z naszą firmą. To dobrze że trafiłeś na naszą stronę - już za chwilę możesz zostać naszym kolejnym zadowolonym klientem.

Poszukujesz firmy, która szybko zezłomuje Twój pojazd? Przydałoby się, aby firma przyzwoicie zapłaciła za pojazd i samodzielnie go przewiozła na złomowisko? Jest to możliwe razem z nami! Nasza firma to doświadczenie i fachowa stacja demontażu samochodów. Klientom zapewniamy wiele usług, a głównie szybkość działania i atrakcyjną zapłatę za skup aut na złomowanie.

Jak działamy?

Planujesz się pozbyć niesprawnego samochodu? Zależy Ci na szybkim złomowaniu samochodu i odpowiednim dokumencie do wydziału komunikacji? Dzięki niemu będziesz mógł wyrejestrować samochód i przestaniesz płacić składki. Wszystko to jest na wyciągnięcie ręki.

Chcesz sprzedać pojazd?
Czekamy na telefon: 889-234-445
Pracujemy od poniedziałku do piątku od 9 do 16
Bądź skontaktuj się mailowo: pawel@nmsilesia.pl

Dowiedz się jak zamówić Skup Aut Gotówka!

  1. Zadzwoń do nas pod numer +48 889 234 445, opowiedz co chcesz zezłomować. Postaramy się przedstawić Ci cenę, którą jesteśmy w stanie zaoferować za ten pojazd. Otrzymasz również potwierdzenie terminu, w trakcie którego przyjedziemy po niego. Jeśli akceptujesz naszą ofertę, rezerwujemy termin przyjedziemy z lawetą po samochód na złom.
  2. Skup aut i formalności. W wyznaczonym dniu i godzinie nasze auto laweta przyjedzie po pojazd, który chcesz sprzedać na złom. Nie mamy żadnych problemów, jeśli samochód nie porusza się na własnych kołach. Zapewniamy lawety które oferują płyty najazdowe oraz wciągarki. W przypadku dużych pojazdów dysponujemy lawetami z dźwigiem HDS. Nasz pracownik na miejscu wypełnia umowę kupna pojazdu, oraz wypłaca Państwu gotówkę za skup auta. Gdy samochód nie nadaje się do żadnego użytku i przeznaczone mu jest złomowanie, zostaną wypełnione odpowiednie papiery.
  3. Przetransportowanie pojazdu na złomowisko. To tyle! W tym momencie pozbyłeś się problemu i otrzymałeś pieniądze. Obecnie nasz pracownik zabezpieczy pojazd na lawecie i wyruszy z nim prosto na złomowisko w Katowicach. Na miejscu pojazd zostanie wypakowany i pojedzie do Stacji Demontażu Pojazdów. Zostanie tam osuszony z płynów eksploatacyjnych, wymontowane zostaną szyby, elementy wyposażenia wnętrza, a karoseria zamieni się w czysty złom!

Wyróżniamy się

  • krótki czas realizacji
  • natychmiatowa wypłata gotówki
  • jesteśmy elastyczni jeśli chodzi o gabaryty pojazdu

Gdzie działamy

Główny obszar naszej działalności to województwo śląskie, Częstochowa oraz okoliczne miasta i miejscowości. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z ofertą i skontaktuj się niezwłocznie.

Zajmujemy się skupem aut działających, powypadkowych oraz na złom:

  • osobówki
  • samochody dostawcze
  • naczepy

Działamy szybko i profesjonalnie w branży złomowania samochodów.

Ostatnie usługi wykonane dla naszych klientów:

złomowanie pojazdu powypadkowego Lędziny, skup ciągnika rolnego Gliwice, skup samochodu osobowego Ruda Śląska, skup ciężarówki Łaziska Górne, złomowanie ciężarówki Zabrze, złomowanie osobówki Bytom, złomowanie osobówki Katowice Koszutka, złomowanie osobówki Bielsko-Biała, złomowanie ciężarówki Częstochowa, złomowanie samochodu powypadkowego Mysłowice, złomowanie ciężarówki Częstochowa Tysiąclecie, złomowanie samochodu powypadkowego Katowice Szopienice-Burowiec, złomowanie pojazdu powypadkowego Rybnik, skup ciągnika rolnego Skoczów, skup auta osobowego Tychy, złomowanie samochodu Gliwice, złomowanie auta powypadkowego Katowice Piotrowice-Ochojec, złomowanie ciągnika rolnego Katowice, złomowanie samochodu powypadkowego Sosnowiec

Warto wiedzieć!

Zyskaj najistotniejsze informacje odnośnie ubezpieczeń samochodów premium

Czy zapewniacie transport pojazdu na złomowisko?

Dzięki nam nie powinieneś się niczego obawiać. Nasz auto Złom posiada własne lawety wyposażone w profesjonalne wyciągarki. Z nami transport to tylko formalność.

Szukam kogoś, kto odkupi mój niedziałający samochód. Czy jest to możliwe?

Nasza firma odkupi od Ciebie każdy pojazd. Nie liczy się dla nas stan techniczny pojazu. Damy Ci najlepszą cenę!

W jakim terminie wypłacacie pieniądze za samochód? Czy płacicie gotówką?

Nasza firma pieniądze wręcza niezwłocznie po zjawieniu się po pojazdu. Gotówka zawsze trafi prosto do Twojej ręki.

Kto zaoferuje mi atrakcyjną cenę za mój pojazd?

To właśnie my oferujemy najlepszą cenę i płacimy gotówką. Zajmujemy się również wszelkimi formalnościami i wystawiamy wymagane dokumenty.

Zadzwoń: 889 234 445