MENU
Jesteś tutaj: GDZIE DZIAŁAMY Skup aut Skup aut Mikołów

Skup aut powypadkowych

Zadzwoń: 889 234 445

Skup aut Mikołów

Potrzebujesz firmy zajmującej się złomowaniem pojazdów w Mikołowie? Możemy Ci pomóc!

Oferujemy szybkie oraz bezproblemowe odkupienie auta zapewniając najlepszą cenę.
Przeczytaj naszą ofertę i zostań naszym kolejnym klientem.

Krótko o naszej firmie

Istniejemy na polskim rynku od ponad dziesięciu lat. Od początku naszej działalności systematycznie rozwijamy nasze umiejętności oraz staramy się, aby każdy klient, został obsłużony według jak najwyższych standardów. Naszą pracę (zajmujemy się szybkim skupem oraz złomowaniem aut) wykonujemy z pasją i dbałością o szczegóły. Z tego też powodu, mimo iż posiadamy wysoko wykwalifikowanych pracowników poziom świadczonych przez nas usług, wciąż rośnie. Uważamy, że to ważne aby słuchać swoich klientów i chętnie podejmiemy z Tobą współpracę.

Potrzebujesz firmy, która szybko i profesjonalnie odkupi Twój pojazd? Przydałoby się, aby firma przyzwoicie zapłaciła za pojazd i samodzielnie go przetransportowała na złomowisko? Nasza firma oferuje to wszystko! Nasza firma to wiele lat doświadczenia oraz nowoczesna stacja demontażu samochodów. Każdemu zapewniamy wiele usług, a przede wszystkim prędkość wykonywania usług i atrakcyjną zapłatę za skup aut na złomowanie.

Jak działa Skup Aut Gotówka?

Chcesz się pozbyć niesprawnego samochodu? Zależy Ci na czasie i zaświadczeniu do wydziału komunikacji? Dzięki niemu będziesz mógł wyrejestrować swój samochód i przestaniesz płacić za niego ubezpieczenie. Wszystko to jest na wyciągnięcie ręki.

Poszukujesz firmy zajmującej się złomowaniem pojazdów?
Rozwiejemy wszelkie wątpliwości: 889-234-445
Pracujemy: pon-pt od 9tej do 16tej
Bądź skontaktuj się mailowo: pawel@nmsilesia.pl

Jak skorzystać z usług Skup Aut Gotówka?

  1. Zadzwoń pod numer +48889234445, opowiedz o przedmiocie przeznaczonym do złomowania. Postaramy się przedstawić cenę, którą możemy dać za ten samochód. Zaproponujemy także termin, w trakcie którego zjawimy się po Twój pojazd. Jeśli akceptujesz naszą ofertę, zarezerwujemy datę przyjazdu lawety po samochód.
  2. Skup aut i formalności. W umówionym dniu i godzinie nasze auto laweta przyjedzie po pojazd, który zamierzasz nam sprzedać na złom. Nie stanowi dla nas problemu w załadunku, jeśli samochód nie porusza się na własnych kołach. Nasze lawety które oferują płyty najazdowe oraz silne wciągarki. W przypadku dużych pojazdów dysponujemy lawetami z dźwigiem HDS. Nasz pracownik na miejscu wypełnia umowę kupna/sprzedaży pojazdu, a także wypłaca Państwu umówioną sumę za skup auta. Gdy samochód nie nadaje się do żadnego użytku i przeznaczone mu jest złomowanie, zostanie wystawione odpowiednie zaświadczenie.
  3. Transportowanie pojazdu do nas. To tyle! W tej chwili sprzedałeś nam swój pojazd. Teraz nasz pracownik zabezpieczy pojazd na lawecie i wyruszy z nim prosto na złomowisko w Katowicach. Na miejscu samochód zostanie wypakowany i trafi niezwłocznie do Stacji Demontażu Pojazdów. Zostanie tam osuszony z płynów eksploatacyjnych, wymontowane zostaną szyby, elementy wyposażenia wnętrza, a karoseria zostanie zezłomowana

Z tego jesteśmy dumni

  • atrakcyjne terminy
  • płatność gotówką
  • posiadamy własne lawety

Lokalizacja

Głównym rejonem Polski, na którym działamy są Mikołów, jak również całe województwo śląskie, a także okolice. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z ofertą i skontaktuj się niezwłocznie.

Prowadzimy skup pojazdów działających, rozbitych oraz na złom, w tym:

  • auta osobowe
  • samochody dostawcze
  • naczepy

Jeśli nurtują Cię jeszcze jakieś pytania dzwoń! Odpowiemy jeszcze dzisiaj.

Ostatnie usługi wykonane dla naszych klientów:

złomowanie samochodu powypadkowego Zabrze, złomowanie osobówki Bielsko-Biała, skup samochodu ciężarowego Czerwionka-Leszczyny, skup samochodu osobowego Katowice, złomowanie pojazdu powypadkowego Częstochowa Raków, złomowanie ciągnika rolnego Częstochowa, złomowanie osobówki Kłobuck, złomowanie samochodu ciężarowego Tychy, skup ciągnika rolnego Wisła, złomowanie samochodu powypadkowego Katowice Śródmieście, złomowanie pojazdu powypadkowego Katowice Bogucice, złomowanie osobówki Częstochowa, skup samochodu osobowego RybnikSiemianowice Śląskie, skup ciągnika rolnego Myszków, złomowanie pojazdu powypadkowego Ustroń, złomowanie auta powypadkowego Ruda Śląska, złomowanie ciężarówki Katowice Ligota-Panewniki, złomowanie samochodu ciężarowego Bytom, złomowanie osobówki Sosnowiec

Często zadawane pytania

Dowiedz się o najważniejszych informacjach odnośnie ubezpieczeń oferowanych przez naszą firmę

Czy zapewniacie transport auta na złomowisko?

Dzięki nam nie powinieneś się niczego obawiać. Posiadamy własne lawety, które są wyposażone w profesjonalne wyciągarki. Z nami nie musisz się martwić o transport!

Szukam kogoś, kto odkupi mój powypadkowy samochód. Czy wiąże się to z problemami?

Nasza firma odkupi od Ciebie każdy pojazd. Bez różnicy czy jeździ o własnych kołach, czy też nie. Postaramy się zaproponować najlepszą cenę!

Jaki jest czas oczekiwania na pieniądze za samochód? Czy płacicie gotówką?

Pieniądze wypłacamy od razu po zjawieniu się po pojazdu. Gotówka trafi prosto do Twojej ręki.

Gzie powinienem zezłomować moje auto?

Nasza firma oferuje najlepszą cenę oraz płacimy gotówką. Nasza firma zajmie się wszystkimi formalnościami oraz wystawiamy wymagane dokumenty do urzędu.

Zadzwoń: 889 234 445