MENU
Jesteś tutaj: GDZIE DZIAŁAMY

Skup aut powypadkowych

Zadzwoń: 889 234 445

GDZIE DZIAŁAMY

Chcesz zezłomować auto? U nas znajdziesz to czego szukasz!

Na Śląsku jak i w całej Polsce funkcjonujemy od 2011 roku. Już od rozpoczęcia naszego istnienia stawiamy na rozwój i doskonalenie umiejętności obsługi naszego klienta. Na co dzień pracujemy nad szybkim skupem pojazdów i lubimy swoją pracę. Z tego też powodu nawet nasza dobrze wykwalifikowana kadra nieprzerwanie podnosi poziom wykonywanych usług. Uważamy, że to ważne aby słuchać swoich klientów i chętnie podejmiemy z Tobą współpracę.

Zamierzasz sprzedać pojazd?
Rozwiejemy wszelkie wątpliwości: 889 234 445
Pracujemy od poniedziałku do piątku 9 - 16
Bądź skontaktuj się mailowo: pawel@nmsilesia.pl

Szukasz firmy, która szybko odkupi Twój samochód? Przydałoby się, aby również za niego przyzwoicie zapłaciła i szybko oraz samodzielnie go przetransportowała na złomowisko? Z nami jest to na wyciągnięcie ręki! Nasza firma to doświadczenie oraz fachowa stacja demontażu samochodów. Każdemu zapewniamy szereg usług, a głównie szybkość działania i atrakcyjną zapłatę za skup aut na złomowanie.

Jak działa Skup Aut Gotówka?

Nie wiesz co zrobić ze swoim zepsutym pojazdem? Zależy Ci na szybkim złomowaniu samochodu i zaświadczeniu do wydziału komunikacji, który pozwoli Ci wyrejestrować samochód i przestaniesz płacić ubezpieczenie. To same korzyści, które są na wyciągnięcie ręki.

Dowiedz się jak zamówić Skup Aut Gotówka!

  1. Jesteśmy do dyspozycji pod numerem 576 711 046, opowiedz nam o przedmiocie przeznaczonym do złomowania. Nasz pracownik przedstawi cenę, którą jesteśmy w stanie zaoferować za ten samochód. Otrzymasz również potwierdzenie terminu, w trakcie którego zjawimy się po Twój pojazd. Jeśli nasza oferta Cię zadowoli, rezerwujemy datę kiedy przyjedziemy po pojazd.
  2. Załatwiamy wszystkie formaloności. W umówionym dniu i godzinie nasza laweta przyjedzie po samochód, który planujesz sprzedać na złom. Nie jest dla nas problemem, jeśli pojazd nie porusza się na własnych kołach. Nasze lawety zawierające płyty najazdowe i wciągarki. W przypadku dużych pojazdów posiadamy lawety z dźwigiem HDS. Nasz pracownik na miejscu uzupełnia umowę kupna samochodu, a także wypłaca Państwu gotówkę za skup auta. Jeżeli pojazd nie nadaje się do żadnego użytku i przeznaczone mu jest złomowanie, zostaną wypełnione odpowiednie papiery.
  3. Transportowanie pojazdu na miejsce. Gratulujemy! Właśnie sprzedałeś nam swój samochód. W tym momencie nasz pracownik zabezpieczy pojazd na lawecie i wyruszy z nim prosto na złomowisko w Katowicach. Na miejscu pojazd zostanie wypakowany i trafi do Stacji Demontażu Pojazdów. Tam zostanie osuszony z płynów eksploatacyjnych, wymontowane zostaną szyby, elementy wyposażenia wnętrza, a goła karoseria zamieni się w czysty złom!

Atuty naszej firmy

  • błyskawiczna realizacja umowy
  • płatność gotówką
  • posiadamy własny indywidualny transport

Odwiedź nas

Główny obszar naszej działalności to Śląsk, Warszawa oraz okoliczne miasta i miejscowości. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z ofertą i skontaktuj się niezwłocznie.

Czym zajmuje się nasza firma?

  • skup pojazdów osobowych
  • gwarantujemy atrakcyjne ceny za samochody
  • złomowanie samochodów
  • łatwy kontakt

Jeśli nurtują Cię jeszcze jakieś wątpliwości zadzwoń! Odpowiemy jeszcze dziś.

Ostatnie usługi wykonane dla naszych klientów:

złomowanie samochodu osobowego Katowice Ligota-Panewniki, złomowanie samochodu Katowice Osiedle Paderewskiego, skup ciężarówki Częstochowa Trzech Wieszczów, złomowanie pojazdu powypadkowego Bytom, skup ciągnika rolnego Mikołów, złomowanie ciężarówki Katowice, złomowanie auta powypadkowego Radzionków, skup pojazdu osobowego Bielsko-Biała, skup auta osobowego Katowice Piotrowice-Ochojec, złomowanie samochodu ciężarowego Czechowice-Dziedzice, złomowanie maszyny rolnej Katowice, skup ciągnika rolnego Zabrze, złomowanie samochodu Żory, złomowanie samochodu ciężarowego Sosnowiec, złomowanie samochodu Pszczyna, złomowanie samochodu powypadkowego Ruda Śląska, złomowanie auta powypadkowego Częstochowa, złomowanie auta powypadkowego Mysłowice, złomowanie pojazdu powypadkowego Gliwice

Doinformuj się

Zyskaj najistotniejsze informacje odnośnie oferty naszej firmy

Czy jestem zmuszony dostarczyć pojazd?

Dzięki nam nie powinieneś się niczego obawiać. Posiadamy własne lawety wyposażone w profesjonalne wyciągarki. Z nami nie musisz się martwić o transport!

Kto mógłby odkupić mój niedziałający samochód. Czy wiąże się to z problemami?

Nasza firma odkupi od Ciebie każdy samochód. Obojętne, czy pojazd jest sprawne, czy też powypadkowe. Zawsze zaproponujemy najlepszą cenę!

Jak długo trzeba czekać na pieniądze za auto? Czy płacicie gotówką?

Gotówkę wypłacamy niezwłocznie po odebraniu pojazdu. Zawsze do Twojej ręki i zawsze gotówką.

Kto da najwięcej za mój samochód?

Nasza firma oferuje najlepszą cenę i zawsze płacimy gotówką. Zajmujemy się również wszelkimi formalnościami oraz wystawiamy odpowiednie dokumenty.